Чому тріскається гель

Чому тріскається гель

Нарощені нігті, виконані на основі гелю, дуже гарні, мають глянцевий вигляд з природним блиском, їх структура схожа на структуру натурального нігтя. Переваг багато, але є неприємний момент: гелеві нігті іноді тріскаються.

Інструкція

Причиною тріщин на гелевих нігтях може стати неякісна робота майстра, його низька кваліфікація. У кваліфікованого фахівця з нарощування нігтів повинні бути всілякі сертифікати, дипломи про закінчення спеціалізованих курсів. Використання неякісного матеріалу в роботі також стає причиною розтріскування гелю вже наступного дня. Його зазвичай використовують у салонах «економ-класу».

Гелеві нігті дуже крихкі. Достатньо невеликого механічного впливу, щоб нарощений ніготь тріснув. Їх потрібно берегти від різних ударів. Якщо таке сталося, то відремонтувати ніготь вже неможливо: його потрібно знімати і нарощувати новий. Краще уникати самостійного зняття, хай цим займаються професіонали.

Під тріснув нарощеним нігтем може тріснути і натуральний ніготь. Гелевий ніготь зняти досить складно — дуже довго і втомлює. Його не можна відрізати ножицями (може потріскатися), а потрібно поступово спилювати, а це не зовсім приємна процедура для господині нігтів. Після зняття гелевого, натуральний ніготь спочатку виліковують, дають йому відпочити, а потім нарощують знову.

Гелеві нігті досить товсті. При відростанні натурального нігтя утворюється помітна межа, яку потрібно постійно коректувати (наносити додатковий шар гелю). Несвоєчасна корекція призведе до зміщення центру ваги нарощеного нігтя. Це може привести до його пошкодження, тому необхідно періодично повертати центр ваги в початкове положення.

Різкі перепади температур, прийом гормональних препаратів або антибіотиків можуть спровокувати порушення полімеризації, що неодмінно призведе до тріщини на нігті. Потрібно уникати відвідування саун, бань, ходіння без рукавичок взимку, обмежити прийом лікарських препаратів.