Чому я не подобаюся людям

Чому я не подобаюся людям

Бажання подобатися — одне з найсильніших прагнень людини. Величезна кількість справ, навіть якщо це й не усвідомлюється ними самими, робиться людьми з єдиною метою — щоб на них звернули увагу і полюбили їх. Ті, кому вдається домогтися уваги і любові з боку оточуючих — безмежно щасливі. Ті, кому здається, що їх не люблять — глибоко нещасні.

Інструкція

  1. Зустрічають по одягу

    Те, подобається чи не подобається людина оточуючим його людям, визначається двома речами — його зовнішністю і поведінкою.

    Якщо ви не подобаєтеся людям, можливо, що у вашій зовнішності є щось відразливе. Тим, хто володіє красивою зовнішністю, дуже пощастило в житті. Їм можна навіть і не піклуватися про свою поведінку і зовнішності, вони і так подобаються людям. Тим, хто красивою зовнішністю не володіє, доводиться докладати зусилля, щоб виглядати привабливіше. Рада в цьому випадку може бути тільки один — догляд за тілом і гарний одяг. Все це може перетворити ваш вигляд.
  2. Підтримуйте себе в хорошій фізичній формі, будьте охайні, намагайтеся добре одягатися, відвідуйте салони краси. Адже вам добре одягнені і доглянуті люди подобаються більше, ніж неохайні і погано одягнені? Точно такі ж почуття відчувають люди і по відношенню до вас, в залежності від того, як ви виглядаєте.

    На жаль, бувають люди з такими фізичними особливостями, які неможливо виправити жодним фітнесом і ніякої одягом. Будь-яка фізична анормальность, потворні риси обличчя відштовхують оточуючих, незважаючи на те, що душевні якості таких людей можуть бути самими відмінними. У цьому випадку мало що можна порадити, хіба що відвідування пластичного хірурга.
  3. Проводжають по розуму

    Якщо антипатію, що вселяє зовнішнім виглядом, можна подолати далеко не завжди, то в тому, що стосується поведінки, винуватцями неприязні до себе ми є найчастіше самі. Причини, з яких одна людина може не подобатися іншим людям, давно відомі психологам. Відомо й те, як потрібно поводитися, щоб подобатися оточуючим.
  4. Не будьте занадто егоцентричні. Щоб подобатися людям, потрібно думати не тільки про себе, а й проявляти інтерес до оточуючих. Похвалити їх зовнішній вигляд, довідатися про те, що їх хвилює, віддати належне їх заслугам. Найпростіша фраза про те, що в сусідки по офісу відмінна зачіска, може зробити її щасливою на кілька днів — щасливою і вдячною вам.
  5. Позбавляйтеся від похмурого, невдоволеного виразу обличчя. Ваша кисла фізіономія може сказати оточуючим, що вони не подобаються вам, або навіть що ви їх зневажаєте. Хоча насправді це і не відповідає дійсності. Посміхайтеся людям. Цей банальний рада відомий всім, але тим не менше багато їм нехтують. Особливо в Росії, яку іноземці вважають «Країною похмурих людей». І постарайтеся, щоб ваша посмішка була по можливості щирою, якщо навіть насправді вона не є такою.
  6. Звертаючись до співрозмовника, частіше називайте його по імені. Адже відомо, що найприємніший для людини звук — це його ім’я, яке звучить в устах інших. Особливо, якщо воно звучить в ласкавою формі: Оленька, Ігорьок, Левко і т.д.
  7. Слухайте людей. Це буває іноді важко, особливо при спілкуванні з дуже балакучими людьми. Але потрібно долати себе. Багато від вас і не потрібно. Люди так люблять говорити про себе, що абсолютно зайве спонукати їх до цього. Просто слухайте і дивіться їм в очі.

    Якщо вже вам самим доводиться бути ініціатором розмови, то говорите про те, що цікаво вашому співрозмовнику. Або, у всякому разі, не говорите про те, що йому абсолютно байдуже. Отже, побільше слухайте і трохи говорите про те, що входить до кола інтересів співрозмовника. І всі будуть вас вважати прекрасним співрозмовником і любити спілкуватися з вами.
  8. Не будьте конфліктні, не сперечайтеся з будь-якої дрібниці. Є люди, одержимі бажанням «різати в очі всю правду-матку» своїм співрозмовникам — про них самих, про події, про все суще. Таких людей ніхто не любить, тому не будьте таким. Дайте можливість співрозмовнику мати власну думку про все, не переконувати його і не намагайтеся наставити на відомий тільки вам шлях істини. Все одно ви нікого не переконаєте, а тільки збільшите коло ваших недоброзичливців. Будьте, як кажуть, політично.