Що потрібно для гарного настрою

Що потрібно для гарного настрою

Як часто, прокинувшись вранці, людина раптом усвідомлює, що його настрій на майбутній день залишає бажати кращого: думки носять негативний характер, а душа сповнена похмурих передчуттів. І ці безрадісні хвилини цілком здатні звести нанівець всі плани і наміри, якими був заповнений органайзер. Щоб цього не сталося, настрій з самого пробудження повинно бути радісним і позитивним. Що ж для цього потрібно зробити?

Інструкція

На думку фахівців, налаштовувати себе на позитивні емоції слід ще з вечора. Так, перш ніж відійти до сну, не забудьте наповнити спальну кімнату свіжим повітрям. А поки приміщення провітрюється, приділіть увагу власному станом: звільнитеся від усього негативного, що може позбавити вас нічного спокою, і відкладіть на завтра думки про незакінчених і планованих справах. Це дасть вам можливість відпочити більш повноцінно і прокинутися у хорошому настрої.

Крім того, не поспішайте вставати з ліжка відразу після пробудження. Маючи в запасі 10-15 хвилин вільного часу, дозвольте собі спокійно полежати, а потім із задоволенням потягніться і зробіть кілька вправ, щоб тіло і м’язи теж «прокинулися». Тепер можна піднятися, відкрити кватирку, впускаючи в кімнату свіже повітря, включити музику і вже більш активно під неї порухатися.

Потім — душ з тією температурою води, яка потрібна вашому організму, і загальноприйняті ранкові процедури. Далі за планом — сніданок і чай з жасмином, але перш випийте склянку води, додавши в нього сік лимона або ложечку меду. Після цього приступайте до процесу вибору одягу — вона повинна бути красивою, комфортною і зручною для вас. Подивіться в дзеркало і посміхніться своєму віддзеркаленню — ви чудово виглядаєте, на душі легко і вільно, а значить — у вас гарний настрій і ніяких похмурих думок. Якщо це так, то багато що вже зроблено: ранок пройшло без стресів і попереду — спокійний і насичений день.

До речі, вчені провели дослідження і з’ясували, що наш настрій цілком може залежати від кількості випитої протягом дня води. Так, в ході експерименту одна група студентів протягом години активно займалася аеробікою, не отримуючи при цьому досить води для втамування спраги, іншу ж у вживанні цієї рідини не обмежували. Порівнявши результати, дослідники встановили, що «зневоднені» молоді люди більшою мірою відчували втому, депресію і навіть деяку озлобленість, в результаті чого їх настрій помітно погіршився.

Але скільки ж потрібно води, щоб гарний настрій покидало вас якомога рідше? Автори дослідження вважають, що ця норма індивідуальна для кожної людини і залежить від того, наскільки активне життя він веде, скільки важить і яка сьогодні погода. Але одна на всіх рекомендація все-таки існує: випивайте щодня вісім — дев’ять склянок води і прекрасний настрій вам забезпечено.

І на закінчення, кілька порад. Як відомо, посмішка — незамінний супутник хорошого настрою. Якщо воно раптом зіпсувався, спробуйте просто посміхнутися і утримуйте посмішку на обличчі протягом 2-3-х хвилин — негативний настрій обов’язково зникне. Або уявіть собі, що минуло вже чимало років, і подивіться на виниклу неприємність з тимчасової «глибини» — проблема здасться вам дуже незначною і не вартою вашого зневіри.