Красиві, здорові нігті важливі для гарного зовнішнього вигляду, вони додають зовнішності завершеність, доглянутість. Але що робити, якщо нігті розшаровуються, кришаться, не хочуть рости?
Інструкція
Парафінотерапія — найбільш ефективний спосіб, що підсилює зростання нігтів. Процедура полягає в нанесенні на кутикулу розплавленого парафіну косметичного або воску. Кровообіг стимулюється, нігті отримують більше кисню, ніж раніше, починають рости швидше.
Також при даній проблемі досить корисні нігтьові ванночки. Додайте в теплу воду десертну ложку рослинної олії та кілька крапель лимонного соку. Опустіть пальці в ванночку на п’ять хвилин, потім промокніть рушником або серветкою. Процедура не принесе ніякої користі, якщо змити масляну суміш водою.
Допоможуть і сольові ванночки: закип’ятіть трохи води і розмішайте в ній чайну ложку звичайною або морської солі. Коли вода охолоне, а сіль розчиниться, потримайте пальці в розчині близько десяти хвилин. Робіть цю просту процедуру щодня перед сном — харчування нігтів покращиться, вони стануть твердіше і стануть рости інтенсивніше.
Непоганий і масаж пальців: він прискорює зростання нігтів через поліпшення кровообігу. При шаруються нігтях робіть манікюр не занадто часто (один раз на два тижні). Добре користуватися безбарвним лікувальним зміцнює лаком. Втирайте в основу нігтів оливкова олія: воно містить багато вітамінів і мікроелементів, корисних для нігтьового зростання.
Дуже обережно знімайте лак з нігтів, краще вибрати найбільш щадну рідина для його зняття. Порошки, різні мийні засоби можуть негативно вплинути на шкіру, на нігті, тому оберігайте руки від контакту з побутовою хімією: мийте посуд у рукавичках або ж нанесіть на шкіру рук жирний захисний крем.
Зверніть увагу на харчування: воно повинно бути збалансованим, повноцінним. Дефіцит цинку особливо позначається на стані нігтів, як і брак вітаміну Е (його можна не тільки приймати всередину, але і втирати в нігті). Постарайтеся, щоб їжа містила в достатній кількості вітаміни А і Д, кальцій (він є в йогурті, сирі, молоці) і залізо (їм багаті риба, червоне м’ясо).