Як давати сухий корм

Як давати сухий корм

Правильне та збалансоване харчування — запорука здоров’я вашого домашнього вихованця. Все більше господарів воліють годувати своїх домашніх тварин сухим кормом. Це дуже зручно, не потрібно витрачати час на приготування їжі. Необхідно тільки вибрати хороший корм і слідувати певною схемою годування.

Інструкція

  1. Починати годувати сухими кормом можна з двох місяців. Перший прикорм повинен даватися розмоченим у воді невеликими порціями в ранкові годування. Сухий корм вводиться поступово. Через пару місяців тварина повинна споживати добову норму сухого корму відповідно до віку і ваги.
  2. Якщо ви повністю перевели вихованця на сухий корм, то додатковий докорм йому вже не потрібен. Сучасні корми містять всі необхідні речовини, мікроелементи та вітаміни. Свіже або варене м’ясо, вологі корми (павукові) повинні даватися не частіше одного разу на тиждень і сприйматися тваринам як ласощі або заохочення. Ніяких вітамінів додатково не потрібно, якщо ветеринар їх не призначив.
  3. Поруч з сухим кормом завжди повинна стояти миска зі свіжою водою — при такому годуванні вихованець потребує рясного пиття.
  4. Не перегодовуйте тварина — корм повинен даватися згідно дозуванні. Для цього використовуйте мірний стаканчик фірми-виробника корму. У всіх кормів своя добова норма і дозування. Це пояснюється вмістом білків у кормі. Високобілкового корму вживати потрібно менше т.к він більш ситний і щільний. Потурання бажанням улюбленця їсти побільше може відбитися на його здоров’ї і викликати проблеми з сечовивідної системою, печінкою і шлунком.
  5. Дуже відповідально поставтеся до вибору сухого корму. Усі корми повинні купуватися в спеціалізованих магазинах товарів для тварин. Віддавайте перевагу відомим виробникам, не ведіться на рекламу бюджетних кормів по телевізору. Хороший корм не може коштувати менше 100 рублів за 300-400 м. Корми підрозділяються в залежності від різних факторів: для кошенят або цуценят у віці до одного року, для літніх кішок, спеціальні лікувальні з профілактикою тих чи інших захворювань, гіпоалергенні. До складу кормів повинне входити кілька видів м’яса або риби, субпродукти, овочі (3-6 інгредієнтів), вітаміни.