Як дізнатися один одного трохи краще

Як дізнатися один одного трохи краще

Ранні шлюби, кількість розлучень, постійні сварки і порушення в психіці дитини — все це, як не дивно, результат того, що під час залицяння люди не набувають достатньо знань один про одного. Це не обов’язково говорить про те, що їхній шлюб був поспішним — пара може бути довго знайома, і зустрічатися не один рік, але так і не знати один одного в повній мірі. Щоб такого не траплялося, потрібно пам’ятати про деякі корисні радах для зустрічаються. Тоді ваші стосунки будуть успішними.

Інструкція

  1. Спостерігайте. Якщо ви налаштовані на довгі відносини, то потрібно бути терплячими і не втрачати голову від закоханості. Перш ніж поспішно розвивати відносини, придивіться уважно до того, хто вам симпатичний і його поведінці. Багато про що можуть сказати його відносини з батьками і вибір друзів. Так ви зможете побачити свого обранця в невимушеній природній обстановці.
  2. Не обіцяйте. Дуже часто закохані надто швидко розвивають відносини, клянуться у вічному коханні, а потім одружуються лише тому, що вже наговорили багато чого і, начебто як, не зручно говорити про свої сумніви, і тим більше відступати назад.
  3. Не бійтеся бути відвертим і схиляйте до відвертості партнера. Не приховуйте свою думку і точку зору під час обговорення важливих питань. По-перше, скритність — це нечесно по відношенню до вашої можливої ​​майбутньої половинці, а, по-друге, правда все одно виявиться і краще хай це станеться зараз, ніж після весілля. Задавайте один одному якомога більше питань. Обговорюйте труднощі, які можуть з’явитися, і можливі способи їх вирішення.
  4. Продумуйте побачення. Звичайно, сидіти в кіно на останньому ряду і самозабутньо цілуватися куди більш приємно, ніж разом прибирати квартиру або робити покупки. Але, займаючись разом домашніми справами, ви будете звикати один до одного у звичайній обстановці, що і поглибить ваші пізнання один про одного.
  5. Не поспішайте. Тільки час може виявити плюси і мінуси кожного з вас, тому його має бути достатньо і проведення часу має бути якісним. Психологи запевняють, що оптимальний період залицяння — півтора року. Звичайно, кожен окремий випадок індивідуальний, але суть незмінна — для щасливого і міцного шлюбу потрібен час.

Корисні поради

Якісь ради можуть здатися не актуальними, старомодними або безглуздими, але якщо подивитися на них з позиції здорового глузду і практичної сторони, то вони цілком логічні, а, головне, застосовні в житті.