Ідеальна шкіра, на жаль, зустрічається досить рідко, а домогтися гарного кольору обличчя за допомогою тільки одного макіяжу дуже складно. Щоб нерівна, втомлена і тьмяна шкіра знову виглядала красивою і здоровою, підходите до вирішення цієї проблеми комплексно.
Інструкція
- Секрет бездоганної шкіри — постійний догляд за нею, що включає п’ять основних етапів: очищення, тонізація, зволоження, живлення і захист. Головні процедури — ранкове і вечірнє очищення і тонізація шкіри. На її поверхні поступово накопичуються відмерлі клітини епідермісу, частинки поту і шкірного сала. Вулична пил, гар, вихлопні гази і декоративна косметика, нанесена вранці, до вечора заважає шкірі дихати. Крім щоденного очищення косметичним молочком, гелем або іншим спеціальним засобом, регулярно проводите пілінг. У домашніх умовах це робиться за допомогою скрабу, що містить дрібні абразивні частинки. Існують салонні процедури впливу на шкіру хімічними пилингами, які розчиняють жирові клітини за допомогою ензимів, фруктових чи альфагідроксікіслот.
- Очищаючі маски, видаляючи поверхневі забруднення з шкіри, звільняють пори. Вміщені в них антисептичні добавки, знищують бактерії. Наноситься маска товстим шаром на все обличчя, виключаючи область навколо губ та очей. Врахуйте, що перед цією процедурою попередньо треба вирівняти шкіру за допомогою скрабу, а після — обов’язково протерти тоніком. Він додає пружність, звужує пори, знімає запалення, регулює клітинний обмін шкіри. Фруктові і овочеві маски володіють прекрасними тонізуючими властивостями. Спробуйте розім’яти половинку банана і нанести отриману масу тонким шаром на обличчя і шию. Можна також ненадовго прикладати до шкіри тонкі скибочки огірка, ківі, картоплі.
- Пам’ятайте, що не всяка вода благотворно впливає на шкіру. У жорсткій присутній надлишок кальцію, заліза і магнію. З’єднуючись з шкірним жиром, вони утворюють липкі речовини, закупорюють протоки потових і сальних залоз, що призводить до порушення нормальної життєдіяльності шкіри. Тала і дощова вода для вмивання підходить лише в тому випадку, якщо вона зібрана в екологічно чистому місці. Умивайтеся водою кімнатної температури, додаючи в неї соки зі свіжих ягід, огірків, яблук (1:1). Дуже корисно контрастне застосування гарячої та холодної води. Позитивно впливаючи на циркуляцію крові, воно є і непоганий гімнастикою для судин, що забезпечує правильне харчування шкіри. Згубно позначається на здоров’я шкіри і сонячне випромінювання. Після тонізації, особливо в літній час, наносите на обличчя захисний крем з УФ-фільтром.
- В будь-якій аптеці сьогодні можна купити вітаміни для краси і здоров’я шкіри. Перед їх придбанням, уважно вивчіть свою проблему. Адже кожен вітамін необхідний для вирішення свого завдання: А — бореться з вугровим висипом, зволожує шкіру; Е — перешкоджає віковим змінам; С — відбілює і вирівнює тон особи; Д — зволожує і живить.
- Безумовно, на здоров’я і зовнішній вигляд шкіри впливає і спосіб життя. Винуватець тьмяного кольору обличчя — хронічне недосипання. Лягайте раніше, тому що нічний сон повинен тривати не менше восьми годин. Включайте в своє щоденне меню більше овочів і фруктів, частіше бувайте на свіжому повітрі. І тоді ваша шкіра буде випромінювати здоров’я, сяючи свіжістю і чистотою.