Фондова біржа ММВБ в даний час є провідною біржею на території Росії і однією з найбільших у Східній Європі. На ній здійснюються операції з купівлі-продажу акцій, валют, цінних паперів. Для того щоб купити акції ММВБ, необхідно спочатку зареєструвати брокерський рахунок і визначити стартовий капітал.
Інструкція
- Відвідайте сайт фондової біржі ММВБ за посиланням http://rts.micex.ru/ ( http://rts.micex.ru/ ). Тут ви можете ознайомитися з основною інформацією про торгівлю акціями і дізнатися поточні котирування. Однак для того щоб почати торгувати, необхідно почати з пошуку брокерської контори, яка виступить в якості посередника. Це обов’язкова процедура, тому що фізичні і юридичні особи без відповідної ліцензії не мають право безпосередньо брати участь в роботі біржі.
- Скористайтеся будь пошуковою системою і залиште список брокерських контор, які надають послуги щодо виходу на фондовий ринок ММВБ. Знайдіть на сайтах даних компаній контактні телефони.
- Зателефонуйте і поцікавтеся інформацією про фірму, пропоновані послуги, відкритті рахунку, комісіях і способах торгівлі акціями. Останній пункт досить важливий, тому що від нього залежить швидкість реагування брокера на виставлену заявку по купівлі-продажу.
- Зверніться в обрану брокерську контору і підпишіть договір. Вам знадобитися паспорт, ІПН та реквізити банківського рахунку. Після цього вам відкриють брокерський рахунок, на який для початку торгівлі необхідно перевести певну договором суму.
- Вивчіть торгову систему, яка дозволяє купувати акції ММВБ. Якщо щось незрозуміло, проконсультуйтеся з брокером, який пояснить вам, яким чином робляться заявки і як укладаються угоди.
- Проаналізуйте ситуацію на біржі акції ММВБ і обміркуйте покупку цінних паперів. Виставте заявку і дочекайтеся її схвалення. Як правило, це відбувається в той момент, коли на ринку з’являється відповідна заявка з задовольняють вас вимогами. Переконайтеся, що зазначені акції числяться на вашому рахунку. При бажанні їх можна отримати на руки, але більш зручним є бездокументальний спосіб зберігання, так як немає необхідності в додатковій паперової тяганини.