Як купити годинник

Як купити годинник

Якщо раніше годинник були необхідністю, то зараз з їх функціями цілком справляється мобільний телефон. Однак, незважаючи на це, годинники все одно залишаються ознакою солідності та діловитості. Якщо ви вирішили вибрати собі наручний годинник, але не знаєте, з чого почати, то інструкція нижче — для вас.

Інструкція

  1. Визначтеся з механізмом годинника, який вам потрібен. Всього існує три типи годин: механічні, кварцові та електронні.

    Механічні годинник працює від туго заведеної пружини. Пружина повільно розкручується і приводить в рух маятник, який, у свою чергу, змушує працювати годинниковий механізм. Коли ця пружина розкручується до кінця, то годинник зупиняються і їх потрібно знову завести, тобто, закрутити пружину. Похибка такого годинника складає від 40 до -20 секунд на добу, і щоб її ліквідувати, деякі годинники забезпечені автоматичним заведенням.

    Кварцові годинники працюють від звичайної або сонячної батареї, а маятник в них заміщений кристалом кварцу. Похибка кварцових годин становить від 20 до -20 секунд на місяць і їх не потрібно заводити.

    Електронний годинник — це теж кварцові годинники, але з цифровим дисплеєм. Якщо такий годинник буде поспішати чи відставати, то можна просто вручну задати потрібний час.
  2. Визначтеся з корпусом ваших майбутніх годин, адже від цього матеріалу залежить довговічність, зовнішній вигляд і, що важливо, ціна виробу.

    Найдешевші годинники зроблені з алюмінію і дуже недовговічні.

    Пластмасові годинники також можуть бути не кращої якості, але можна знайти і дуже хороші і дорогі екземпляри, як, наприклад, годинник фірми Casio.

    Годинник з нікелевим покриттям при постійному носінні можуть викликати алергію.
  3. Вибирайте годинник з покриттям без напилення, так як це напилення з часом може стертися і подряпатися, і тоді годинник буде виглядати не кращим чином.
  4. Зверніть увагу при виборі на циферблат і захисне скло. Циферблат може мати самий різний вид, буває забарвлений у різні кольори. Стрілки можуть фосфоріціровать, щоб можна було розгледіти час в темряві. Пам’ятайте, що циферблат — це обличчя вашого годинника.
  5. Поставтеся відповідально до вибору матеріалу для захисного скла. Самий міцний матеріал — це штучний сапфір, найпопулярніший — кришталь, а от пластик — найдешевший, але дуже недовговічний, його легко подряпати і він з часом каламутніє.
  6. Тепер уважно вивчіть браслети потенційних годин. Браслети, зроблені з кераміки, пластику або силікону недовговічні і дешеві, такі краще вибирати для дитячих годин.
  7. Якщо ви хочете придбати годинник зі шкіряним ремінцем, то будьте готові, що його час від часу доведеться міняти. Краще вибирайте металеві браслети з литого профілю.

    Найнадійніший кріпильний замок на браслеті — «метелик» або кліпс-автомат.
  8. Визначтеся, чи потрібні вам додаткові функції годинника — підсвічування циферблату, функції будильника, календаря, тахометра та інші.
  9. Тепер, зіставивши всі ці факти, ви можете сміливо йти в магазин і вибирати собі годинник. Якщо не впевнені у виборі, то попросіть допомоги у продавця-консультанта, детально описавши йому, що ви хочете від свого приладу.