Якщо ви хочете купити квартиру в приморському місті, приїжджайте до Одеси і вибирайте житло по своєму смаку і гаманця. Адже Одеса — це місто з багатою історією, літературними і музичними традиціями. Загалом, в цьому місті не засумуєш.
Інструкція
- Вирішіть, в якому районі Одеси ви хотіли б проживати. Зрозуміло, квартири в історичному центрі міста коштують набагато дорожче, ніж у багатоповерхівках спальних районів. Якщо вашу душу гріє тільки той факт, що ви будете жити в місті Бабеля і Утьосова, вибирайте квартиру в будинках старого фонду.
- Купуйте свіжі газети з оголошеннями про продаж нерухомості («П’ятниця», «купи-продай», «AVISO») та ознайомтесь з пропозиціями. Виберіть найбільш кращі варіанти і зателефонуйте продавцям, щоб домовитися про час огляду. Додайте в цих газетах і свої оголошення про купівлю квартири, вказавши приблизні характеристики майбутньої житлоплощі, вартість і контактні дані.
- Подивитися і розмістити оголошення ви зможете і на офіційних сайтах деяких газет: «купи-продай» (www.kupi-proday.net), «AVISO» (http://aviso.ua). До багатьох оголошеннях про продаж квартир прикріплені та фотографії. Так що вам вдасться оцінити і їх планування. Зареєструйтесь і заповніть форму оголошення на сайтах газет, помістивши його у відповідну рубрику. Ваше оголошення з’явиться в одному з найближчих випусків видання.
- Уважно дивіться сподобалися вам квартири. Особливу увагу приділіть тим їх характеристикам, про які зазвичай не повідомляється в оголошеннях: наявності галасливих автострад, виробничих підприємств, неблагонадійних сусідів. Попросіть власника (або ріелтора) показати вам документи на квартиру і обов’язково зніміть з них копії, щоб перевірити «чистоту» майбутньої угоди.
- Складіть договір купівлі-продажу і завірте його в нотаріуса. Від вас буде потрібно тільки паспорт і довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (якщо ви житель Росії — другий документ). Після цього відправляйтеся разом з продавцем у реєстраційний центр. Тільки після реєстрації угоди віддавайте гроші під розписку.