Є багато різних підстав для покупки вживаного снігохода. Однією з причин є бажання заощадити фінансові кошти і, в той же час, розібратися в тому, чого ж хочеться отримати від даного транспортного засобу взагалі.
Вам знадобиться
— телефон;
- Газета з оголошеннями;
- Комп’ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
- У першу чергу вирішите, скільки ви можете витратити на покупку транспортного засобу. Потім вивчите декілька моделей снігоходів (подивіться в інтернеті, походіть по магазинам) і складіть перелік примірників, зацікавили вас за технічними характеристиками, зовнішнім виглядом і т.п. Тільки після цього почніть проглядати оголошення про продаж в газетах, інтернеті. Крім цього, відвідайте салони, які торгують автомашинами з пробігом, авторинки. Якщо необхідно, домовтеся про зустріч, на якій ви змогли б уважно оглянути техніку.
- При огляді вподобаного снігохода зверніть увагу на його зовнішній вигляд: як виглядає сидіння, кожух, вітрове скло і т.д. Поговоріть з власником: запитайте його про пробіг, про стан машини, не потрапляла вона в аварію. Дізнатися, чи були проблеми з експлуатацією, поцікавтеся особливостями поведінки саме цього транспортного засобу і т.д. Віддайте перевагу снігоходу в оригінальній комплектації і з обережністю поставтеся до того, який був «поліпшений» попереднім власником, так як це може спричинити проблеми в майбутньому.
- Уважно огляньте гусениці. Зверніть увагу на їх кромку: не пошарпані чи краю, не стирчать з неї шматки гуми, нитки корду. У випадку з шипованной гусеницею перевірте, чи не пробив чи шип її і яке в цілому стан шипів. Якщо вони зруйновані, а у снігохода незначний пробіг, це свідчить про погану експлуатації, і вам слід більш уважно проводити подальший огляд і знизити ціну, щоб можна було купити нові гусениці.
- Зверніть увагу на тяги важільної підвіски. Вони не повинні бути погнуті, інакше це може говорити про сильному ударі снігохода про якийсь предмет (дерево, пень і т.д.) і як наслідок цього — про зміну настройки рульового управління.
- Перевірте, чи все в порядку в моторному відсіку: в хорошому стані чи приводний ремінь, чи немає зарубок і тріщин на шлангах і т.п. Заведіть снігохід і прислухайтеся до роботи двигуна.
Корисні поради
На огляд снігохода з собою запросіть знайомого, який добре розбирається в техніці і зможе вказати на недоліки придивилася вам машини.