Як купити тренажери

Як купити тренажери

Домашній тренажер — це прекрасний спосіб боротьби з гіподинамією. Тренажер можна придбати як у спеціалізованих магазинах, так і був у вжитку. У кожному разі, для того щоб покупка не принесла розчарування, потрібно дотримуватися низки простих правил вибору тренажера.

Вам знадобиться

Інструкція, досвідчений консультант

Інструкція

  1. Визначення мети.

    Якщо ви вирішили придбати домашній тренажер, перше, що ви повинні зробити — це визначити, для чого вам потрібен тренажер: для профілактики гіподинамії, для нарощування м’язового корсету або для позбавлення від зайвої ваги. Звичайно, існують універсальні багатофункціональні тренажери, проте чітке визначення цілей тренувань дозволить вам придбати модель, що оптимально підходить для вас і при цьому не треба буде переплачувати за непотрібні функції.
  2. Підвищуємо свою обізнаність.

    Перш ніж відправлятися за конкретною моделлю тренажера, бажано вивчити різні огляди та відгуки про подібні тренажерах. Це дозволить точніше визначити, які функції потрібні вам. Наприклад, якщо ви налаштовані на кардіостімулірующіе заняття, тренажер повинен бути оснащений зручним вимірником пульсу, а також гнучкою регулюванням навантаження. Якщо ж ви задалися метою схуднути за допомогою домашнього тренажера, зверніть увагу на моделі тренажерів з великою вагою маховика. Вивчивши відгуки і описи, ви будете краще розбиратися в цих тонкощах і з’ясуйте, які саме питання потрібно задавати продавцю.
  3. Купуємо тренажер.

    Визначившись з тим, який саме тренажер вам потрібен, можна вирушати в магазин.

    • Вибравши модель, обов’язково уточніть, на який максимальний вага користувача розрахована та чи інша модель. Оцініть надійність і стійкість зібраної конструкції.

    • Вивчіть інструкцію, що додається. Зверніть увагу на матеріал, з якого зроблений основний каркас тренажера — в основі професійних і напівпрофесійних тренажерів повинна бути сталева рама. Якщо ви придбаєте електричний тренажер, зверніть увагу на потужність двигуна.

    • Протестуйте обрану модель — перевірте, наскільки м’яко і плавно рухаються рухомі частини тренажера. В ідеалі бажано кілька хвилин позайматися на тренажері — це дозволить вам повною мірою оцінити і навантаження, і комфорт.

    Не забудьте про гарантійний талон — продавець зобов’язаний видати його вам разом з інструкцією та чеком.

Зверніть увагу

Перш ніж відправлятися за тренажером, пройдіть медичне обстеження — це дозволить виявити можливі протипоказання.

Корисні поради

Не женіться за багатофункціональністю — чим простіше тренажер, тим надійніше.