При частій печії, важкості в шлунку, розладах шлунково-кишкового тракту, нудоті варто звернутися до гастроентеролога. Описані симптоми часто вказують на зниження секреторної здатності шлунка. Якщо дану проблему не лікувати, це може призвести до гастриту.
Інструкція
- Для підвищення кислотності шлунка застосовують медикаментозні препарати, відвари і настої лікарських трав і плодів, а також коректують свій щоденний раціон.
- Серед препаратів, що підвищують кислотність «Плантаглюцид» і «Орто Таурин Ерго». «Плантаглюцид» беруть тричі на день за півгодини до їди, розводячи по 1 ч. л. в чверті склянки води. «Орто Таурин Ерго» слід приймати по 1 капсулі три рази на день натщесерце. Приймайте дані препарати тільки після консультації з гастроентерологом і здачі всіх необхідних аналізів.
- Народна медицина пропонує велику кількість коштів для лікування зниженої кислотності. Але займаючись фітолікування, робіть перерви, щоб не отримати стійку алергію.
- Приймайте відвари з:
- Листя чорниці, подорожника великого, вахти трилистий;
- Подрібненого кореня аїру, оману високого, тирличу перекрестнолістной, ревеню;
- Плодів шипшини собачого, чорниці, брусниці, горобини звичайної, кмину;
- Трави полину гіркого, сухоцвіту болотної, звіробою звичайного, деревію звичайного, золототисячника малого, чебрецю повзучого, безсмертника піщаного;
- Гілок крушини проносне;
- Використовуйте алое. В аптеках продається готовий сік, його приймайте по 1 ч. л., А свіжоприготований — по 8-10 крапель 3 рази на день. Допоможе в підвищенні кислотності шлункового соку і прийом за півгодини до їди розведеного меду: ½ ч.л. на ¼ склянки води. Також можна змішати мед і вершкове масло в рівних пропорціях і до їжі приймати по 1 столовій ложці.
- У свій раціон введіть абрикоси, виноград, свіжі огірки, приготовану на пару капусту, квасолю. Причому з квасолі можна приготувати пюре, начинку для вареників та пиріжків, зварити з неї суп, додати її в вінегрет і навіть спекти торт, використовуючи перемелену квасоля в якості борошна. Стійкий ефект підвищення кислотності дає прийом м’ясної їжі. До їжі пийте свіжовичавлений сік моркви по 50 г, а після їжі — стільки ж соку чорної смородини.
Статті медичного характеру на Сайті надаються виключно в якості довідкових матеріалів і не вважаються достатньою консультацією, діагностикою або призначеним лікарем методом лікування. Контент Сайту не замінює професійну медичну консультацію, огляд лікаря, діагностику або лікування. Інформація на Сайті не призначена для самостійної постановки діагнозу, призначення медикаментозного чи іншого лікування. При будь-яких обставин Адміністрація або автори зазначених матеріалів не несуть відповідальності за будь-які збитки, що виникли у користувачів в результаті використання таких матеріалів.