Щука — це ненажерливий хижак, який зустрічається практично у всіх річках на території Росії. Багато рибалок захоплюються ловом щуки, адже її відносять до особин, які віддають перевагу одиночний спосіб життя. А тому процес лову стає ще більш захоплюючим. Найпоширенішим способом лову щуки є спінінг. Вибір методу залежить від багатьох факторів, починаючи від глибини водойми, течії, і закінчуючи часом року і рельєфом дна.
Вам знадобиться
Блешня
Човен
Рибальські снасті
Інструкція
Виберіть місце для «закидання». Щуку добре ловити там, де передбачається нерест іншої риби — карасів, плотви, окунів. Зазвичай це трава, водорості, неглибокі місця річки. Це стосується весни, тому що ближче до літа щука прагне на більш глибокі місця.- Під’їжджайте до місця лову тихо, а закидання намагайтеся виконувати точно в ціль. В іншому випадку можна розлякати рибу.
Закиньте блешню, намагаючись перекинути її через яму. Як тільки вона впала на воду, починайте підмотку в потрібному темпі.
Виконуйте занедбаність спочатку на чисту воду, поступово переміщаючись до берега і чагарниках.- Поміняйте місце лову у випадку, якщо щука не захоплює блешню. Пам’ятайте, що вона шукає затишшя, а тому постійно переміщається за течією.
Зверніть увагу
Варто врахувати, що щука «боїться» сильного вітру і велику хвилю. У таку погоду вона залишає мілководді, йдучи на більш глибокі ділянки річки.
Зверніть увагу, що успіх лову щуки залежить ще і від погоди. Похмура, практично дощова погода — ось ідеальний час для рибалки.
Корисні поради
Навесні ловлю щуки рибалки радять починати в маленьких річках. Це пов’язано з тим, що в них швидше за все «проходить» муть, а, отже, і нерест цієї риби проходить раніше.
Намагайтеся робити закиди вздовж узбережжя, і, відповідно, тієї рослинності, яка там знаходиться.