Чи траплялося у вас, що м’ясо, яке ви з такою ретельністю готували до святкового столу, виявилося жорстким і несмачним. Напевно, через це проходила кожна господиня. І кожна шукала свій спосіб зробити його ароматним, приємним на смак, але найголовніше — м’яким, тающим в роті. Не варто переривати купу кулінарних книг та інтернет-сайтів: найкращі рекомендації від господарок усього світу — в нашій статті.
Інструкція
- Звичайно, щоб м’ясо було м’яким, потрібно його гасити-варити-смажити якомога довше. Якщо ж домашні давно сидять за обіднім столом і стукають ложками, спробуйте заздалегідь маринувати м’ясо з додаванням оцту або, наприклад, квасу. Чудово для маринування підходить і скисле молоко. І навіть розсіл з домашнього льоху згодиться.
- Більшість досвідчених господинь завжди зберігають удома гірчицю. Ця гостра приправа послужить добру користь не тільки під час трапези, а й під час приготування м’яса. Обмажте шматок м’яса гірчицею і залиште на 15 хвилин. За цей час волокна стануть м’якими, і м’ясо вийде дуже ніжним.
- Щоб зробити м’ясо м’яким, деякі господині радять видавити в каструлю з м’ясом трохи соку ківі (або порізати його часточками). Багато ківі класти не потрібно, інакше м’ясо стане занадто м’яким, пухким. Безпосередньо перед приготуванням частини фрукта приберіть з м’яса.
- Якщо в холодильнику виявилася пляшка пива — теж вийде прекрасне ніжне м’ясо: коли будете гасити грудинку або реберця, додайте трохи цього пінного напою замість бульйону. Отримайте не тільки м’яке м’ясо, але і відмінний смак.
- Цукор. Ми й не замислюємося, що в м’ясо можна покласти цукор. Небагато, десь половинку чайної ложки.
- Є й зовсім екзотичний спосіб — при варінні м’яса додати у воду парочку пробок від вина. Кажуть, м’ясо стане дуже соковитим.