Найчастіше грим використовується в тих випадках, коли людині належить вийти на сцену або виступати на телебаченні. Він дозволяє створювати різні сценічні образи, а при правильному технічному виконанні допомагає глядачам більш повно сприйняти всю їх сутність.
Інструкція
- Нанесіть на обличчя крем, відповідний типу і стану вашої шкіри в даний момент. Для сухого типу найкраще підходять жирні і напівжирні крему, для жирного — швидко всмоктуються знежирені. Напівгустий субстанції наносите на шкіру за допомогою легких постукувань декількома пальцями, а рідкі — легкими мазками. Надлишки крему акуратно видаляйте паперовими серветками.
- Виберіть рум’яна. Вони можуть бути жирними, рідкими, сухими або у вигляді пасти. Підберіть відтінок, змішавши декілька забарвлень рум’ян між собою. Враховуйте, що він повинен добре гармоніювати з типом особи, кольором шкіри і одягу. А також, підходити за віком. Молодим жінкам підійдуть світлі тони, а жінкам старшого віку слід віддавати перевагу рум’янам кольору малини. З темними відтінками одягу поєднуйте коричневі тони, але уникайте жовтуватих.
- Жирні рум’яна видавлюйте на нижню частину лівої долоні і злегка розмазуйте. Це необхідно для того, щоб не взяти занадто багато фарби за один раз. Наносьте їх вказівним пальцем правої руки. Рідкі рум’яна застосовуються точно також, а сухі наносяться на шкіру, попередньо оброблену невеликою кількістю пудри.
- Щоб рум’янець виглядав природним, оформіть його межі, враховуючи форму обличчя. Якщо у вас кругле обличчя, наносите рум’яна на саму виділяється частина щоки, поступово зводячи їх межі вниз. На обличчя довгастої форми рум’яна слід накладати в область скронь, розтушовувавши їх по верхній частині скули і доводячи до середини щоки у формі півмісяця.
- Якщо у вас широкі вилиці і вузьке підборіддя, наносите основну частину рум’ян на верхню область скул, плавно скругляя межі переходу, доводячи їх до самого підборіддя. Для осіб квадратної форми рум’яна слід накладати на нижні області щік, злегка розтушовувавши їх наверх.
- Виберіть пудру. Вона буває рідкою, сухий або у вигляді порошку. Для повсякденного і денного гриму зазвичай використовується останній вид, так як він є більш легким і не забиває пори. При виборі відтінку керуйтеся кольором шкіри обличчя, а при необхідності змішайте декілька різних сортів. Для світлої шкіри добре підходять злегка рожеві відтінки. А для смаглявої завжди необхідно домішувати до натуральних тонам трохи пудри темних кольорів.
- Рясно нанесіть пудру на великий шматок вати і легкими рухами припудрите шию, а потім переміститеся до підборіддя, щік і чола. Закінчуйте застосування областю носа. Якщо у вас довгий ніс, основний тон розташовуйте від кінчика до перенісся. Ділянка шкіри між ніздрями обробляйте пудрою більш темного відтінку.
- На великий ніс наносите пудру, починаючи з тонкою світлою лінією, що проходить уздовж всієї спинки. Бічні частини носа маскуйте більш темною пудрою. Короткий ніс можна візуально подовжити, якщо нанести світлу пудру від кінчика до перенісся, а темну застосувати на бічні частини, доводячи лінію до брів. Надлишки пудри знімайте м’якою щіточкою. Ватні тампони для пудри міняйте через кожні 3 застосування, а для нездорової шкіри завжди використовуйте тільки чисті.