Цифрове телебачення стало популярним лише в останні кілька років, тому багато кабельних телекомпанії і з’явилися на ринку телекомунікаційних послуг Росії. Цифрове телебачення в Москві і Санкт-Петербурзі — це вже не рідкість. Однак не кожен користувач знає, як правильно проводити настройку цифрового телебачення. Магазини та сервісні центри, в свою чергу, пропонують свої послуги з настроювання, які обійдуться вам в деяку суму.
Інструкція
- Самостійно ж налаштувати телевізор з тюнером для прийому цифрового телебачення, відомого як DVB-C, не так вже й складно.
Для переходу до налаштування зайдіть в меню телевізора і виберіть пункт під назвою «Автонастройка». Перед вами з’явиться вікно для вибору джерела телевізійного сигналу з двома альтернативами: антена і кабель. Виберіть другий варіант і натисніть праворуч кнопку «Пуск». - У наступному вікні вибору джерела телемовлення виберіть пункт «Цифрові» і знову натисніть кнопку «Пуск». І, нарешті, в останньому вікні в пункті «Режим пошуку» виберіть варіант «Повний» і заповніть поля наступними даними:
- Частота — 354 МГц;
- Модуляція — QAM 256;
- Швидкість передачі — 6900 сім / сек.
Якщо ви хочете здійснити пошук каналів HD якості, змініть значення частоти на 338 МГц. - Багато моделей телевізорів підтримують мережевий пошук, тому вам не доведеться вручну вписувати всі описані вище параметри. Просто натисніть кнопку «Пошук» відразу після вибору режиму пошуку.
У деяких телевізорах необхідно ввести ще і значення кінцевої частоти і типу сканування. При налаштуванні цифрового телебачення оберіть «Швидке сканування» і задайте значення кінцевої частоти, рівне 418 МГц. - Як бачите, настройка цифрового телебачення займає всього кілька хвилин і не вимагає ніяких спеціальних знань і вмінь.
Крім цього, цифрове телебачення можливо налаштувати і на персональному комп’ютері. Для цього необхідний вбудований або зовнішній ТВ-тюнер і невелика антенна для прийому сигналу. Установки, у більшості випадків, встановлені автоматичні.
Корисні поради
Також вам буде корисно знати, що цифрове телебачення надає високу якість супроводу і звукового оформлення. Крім того, ефірне телебачення дає можливість передачі набагато більшої кількості телеканалів. І, нарешті, остання особливість такого виду телебачення — наявність безлічі супутніх сервісів.