Для забезпечення збереження своїх автомобілів багато власників поспішають встановити на машину сигналізацію — найпоширеніше охоронний пристрій. Проте нерідко в роботі автосигналізацій виникають неприємні збої.
Інструкція
- Багато власників автомобілів стикалися з ситуацією, коли без видимої причини спрацьовує охоронна сигналізація, встановлена на машині. Зазвичай таке відбувається навесні або восени, і пов’язано це з перепадами температури повітря. Причина такого «поведінки» сигналізації криється в неправильно налаштованому датчику удару, точніше, в завищеному рівні його чутливості. Усунути такий недолік досить просто.
- По-перше, знайдіть місце прикріплення датчика удару (в інструкціях з експлуатації до сигналізацій його позначають також як VALET). У більшості випадків при встановленні охоронної сигналізації на автомобіль, датчик удару встановлюють в салоні під панель або кріплять до підлоги також під панеллю, тобто, як правило, він захований.
- Після того як виявите датчик, знайдіть на ньому регулювальний гвинт. Підходящої викруткою обертайте цей гвинт і тим самим виставляйте необхідну чутливість датчика удару, дотримуючись при цьому підказкам — стрелочкам, розташованим на корпусі VALET, що показує, в який бік треба крутити гвинт для збільшення або зменшення чутливості.
- Тепер поставте ваш автомобіль на сигналізацію і почекайте не менше хвилини. Після цього перевірте, як налаштований датчик. Для цього просто вдарте рукою по центру лобового скла. У кращому випадку, сигналізація повинна спрацювати тільки від досить сильного удару рукою. Якщо ж ви трохи торкнулися скла, а сигналізації вже «кричить», зменшіть чутливість датчика. А якщо «розбудити» сигналізацію не вдається і після кількох сильних ударів — чутливість необхідно додати, обертаючи регулювальний гвинт.
Після того як ви налаштували охоронну сигналізацію вручну, безпричинні її включення повинні припинитися.