Погодьтеся, набагато приємніше грати в гру з реальними гравцями — наприклад, сусідами по під’їзду або колегами по роботі. Щоб грати по мережі, не тільки сама гра повинна підтримувати мережевий режим, а й ваш комп’ютер повинен володіти певними якостями. Перш за все це працездатні мережеві служби і робоче мережеве обладнання.
Інструкція
- Підключіть ваш комп’ютер до мережі, якщо не зробили цього раніше. Для цього вам знадобиться мережна карта (у сучасних комп’ютерах вона вбудована в материнську плату) і як мінімум кабель патч-корд до найближчого комутатора. Якщо у вас ще немає вбудованої карти в персональному комп’ютері, зверніться в спеціалізований комп’ютерний центр, де вам нададуть всі матеріали. У ноутбуках, як правило, є вбудовані мережеві плати.
- Перевірте наявність мережного з’єднання. Відкрийте службу «Мережевого оточення», або Центр мережних підключень і спільного доступу, якщо працюєте в операційній системі Windows 7. Ярлик мережевого з’єднання повинен бути активний, і підписаний «Підключено». Якщо у вас USB модем, то він підключається при натисканні кнопки «Підключити». Стандартні модеми, що підключаються за допомогою оптоволокна, підключаються автоматично при включенні комп’ютера.
- Внесіть необхідні настройки мережевого адаптера — ваш IP-адресу внутрішньої мережі, основний шлюз, маску підмережі. Вимкніть брандмауер Windows і вкажіть антивірусної програми, що дане з’єднання з мережею заслуговує довіри. Перевірте працездатність мережевого з’єднання, зайшовши у відкриту папку на вашому комп’ютері з іншого комп’ютера локальної мережі. Якщо ви можете передавати один одному дані по мережі, значить ваш комп’ютер готовий до гри по мережі.
- Якщо ваш комп’ютер некоректно настроєний, або має неробочий програмне забезпечення — операційну систему з пошкодженими системними файлами і постійними помилками, будьте готові, що грати по мережі не вийде. Гра буде «гальмувати», і вас легко обійдуть в грі інші учасники.