Найпопулярніше домашня тварина — звичайно ж, кішка. Це ласкаве створення здатне підняти настрій і відвернути від повсякденних турбот навіть самого похмурого людини. Маленький кошеня, що тільки що з’явився в будинку, викликає найсвітліші усмішки і розчулення у своєї нової сім’ї. Кумедний пухнастий клубочок, весело грає шнурками від батькових черевик і розкидає по хаті мамині бігуді, так нагадує маленького нетямущого дитини. Часом, спостерігаючи за грайливим кошеням, так хочеться намалювати це миле бешкетне істота на папері.
Інструкція
- Починати малювання кошеня слід із зображення на аркуші паперу овалу.
- Далі нижче овалу слід намалювати коло, стикається з ним. Голова і тулуб кошеня готові.
- Тепер овал і коло потрібно з’єднати дугою з лівого боку. Так у кошеняти з’явиться грудка.
- Коли голова, тулуб і грудка забавного малюка вже намальовані, необхідно додати йому хвостик.
- На голові пустотливого кошеня потрібно намалювати трикутні вушка, повернені в різні боки. Це зробить кошеня ще забавніше.
- Тепер пухнастому суті потрібно намалювати кругленькі оченята, зовнішні куточки яких спрямовані в різні сторони.
- Між очима кошеня слід намалювати маленький акуратненький носик.
- Далі пустотливому створення необхідно намалювати круглі щічки, ротик і маленький язичок.
- Тепер за допомогою тонких прямих ліній над очима кошеня потрібно намалювати довгі вії, а з щічок — довгі вуса.
- Далі слід придумати, якого забарвлення буде кошеня. Він може бути смугастим. Тоді на його голові, тілі, вушках і хвостику потрібно буде намалювати смужки. На тулубі плямистого кошеня можна намалювати різної форми і розміру цятки. А на тілі однотонного малюка нічого домальовувати не потрібно.
- Найцікавіший етап малювання кошеня — це його розфарбовування. Саме зараз можна пофантазувати на повну силу. Сам малюк може бути рудим, сірим, білим, чорним, коричневим. Очки його можуть і блакитними, і зеленими, і жовтими, і коричневими. Над кольором цяток на шкірці теж можна поекспериментувати.