Легендарний радянський танк Т-34 — одна з найбільш надійних бойових машин часів Великої Вітчизняної війни. Його можна бачити у фільмах і на картинах. Нерідко « тридцятьчетвірки » найчастіше стоять на постаментах на військових меморіалах. Намалювати такий танк можна олівцем.
Вам знадобиться
— олівець;
- Лист паперу;
- Картинка з зображенням танка Т-34.
Інструкція
- При малюванні військової техніки найголовніше — правильно зображати основні деталі і вміти опускати дрібниці. Звичайно, якщо це не технічний малюнок, де важлива кожна деталь. Малювати танк Т-34 можна в різних ракурсах. Якщо ви ще не дуже досвідчені, виберіть положення «в профіль», оскільки в цьому випадку ви можете більш-менш точно визначити співвідношення частин без урахування перспективи.
- Танк Т-34 без гармати можна вписати в прямокутник. Прикиньте зразкове співвідношення довжини гусениць до висоти танка до кришки люка. Тонким олівцем накидайте такий прямокутник. Лист краще покласти горизонтально. Якщо ви можете подумки «вписати» машину в дану геометричну фігуру, постарайтеся обійтися без зайвих ліній.
-
Танк можна розділити на 3 частини. Це гусениці, середина і вежа. Умовний або намальований прямокутник розділіть на 3 частини по висоті. Середня частина і вежа приблизно однакові, гусениця — дещо ширше. Ці частини розрізняються і по довжині. Намалюйте одну над іншою 3 смужки. На гармату поки не звертайте уваги.
- < br />
прорисуйте гусениці. Зверніть увагу, що ця частина за формою швидше нагадує трапецію з округленими кутами, ніж овал. Між стрічками гусениці розташуйте колеса. У танка Т-34 5 коліс розташовуються по одній лінії, а 2 крайніх — трохи вище. Це і надає гусениці трапецієподібну форму.
-
Трапецієподібний форму має і середня частина танка Т-34. Передній скіс йде приблизно під кутом 30 ° до верхньої частини гусениці. Задній скіс розташовується приблизно під таким же кутом, але знизу є виступ. На малюнку олівцем не варто зображувати зайві деталі, тому намалюйте задній скіс просто нерівною лінією.
-
Намалюйте вежу. У вас вже є розташований зверху прямокутник, вам залишається тільки скруглить його кути. Верхня лінія теж повинна бути нерівною, тому що в цій частині розташовуються кришка люка і приціл.
-
Визначте довжину гармати. Зверніть увагу на те, що гармата складається з двох частин. Перша — коротка і широка, вона примикає до башти. Зображується вона у вигляді квадрата. Власне ствол намалюйте двома прямими лініями. Уточніть деякі деталі (наприклад, задня частина башти примикає до корпусу танка не щільно, а під невеликим кутом). Приберіть зайві лінії.