Як нанести вечірній макіяж

Як нанести вечірній макіяж

Макіяж багато значить для жінки. Жодна поважаюча і любляча себе дама не з’явиться в світі без нього. Вечірній макіяж є дуже складним, так як специфічний світло ламп вносить свої корективи, тому й наносити його потрібно вміючи.

Інструкція

  1. У вечірньому макіяжі використовуються яскраві кольори, нанесення має бути рівним і чітким, тому займає тривалий кількість часу. Шкіра обличчя повинна бути чистою, попередньо слід нанести крем-основу під макіяж.
  2. Тональний крем — основа макіяжу. Він приховує незначні недосконалості шкіри і вирівнює колір обличчя. Головне — правильно підібрати основу, а для цього необхідно враховувати тип освітлення. Якщо світло буде електричний і яскравий, то тональний крем повинен бути на 1-2 тони темніше кольору шкіри. А наприклад, якщо дівчина збирається на вечерю зі свічками, то їй необхідно використовувати основу трохи світліше шкіри.
  3. Далі наноситься пудра, відповідна за кольором тональної основі. Важливо рівномірно розподілити по всьому обличчю тон і пудру, щоб не було ефекту «маски».
  4. Потім наносяться рум’яна на область скул. Колір рум’ян повинен відповідати кольору тіней для очей і губної помади. Якщо тіні блакитні, фіолетові або зелені, краще використовувати рум’яна рожевих тонів і блідо-рожеві, злегка помітні, губні помади. Під коричневі відтінки тіней використовуються золотисті відтінки рум’ян і помад. Для сірих тіней підійдуть практично всі рум’яна, а також яскраво червоні і вишневі помади. Рум’яна повинні бути на декілька тонів темніше тональної основи і пудри.
  5. Якщо у жінки недостатньо акцентовані брови, можна виділити їх за допомогою олівця, колір якого відповідає тону волосся
  6. Далі наносяться тіні. Для вечора чудово підійдуть перламутрові кольори. Внутрішні куточки очей фарбуються світлими відтінками і з внутрішньої сторони століття трохи виділяються чорним олівцем, а зовнішні куточки очей — темнішими і зовні підводяться чорним олівцем або підведенням. Пензлем необхідно трохи розтушувати тіні для усунення різких переходів і для додання їм м’якості. Під брови слід нанести трохи білих тіней і розтушувати.
  7. Тепер саме час наносити туш. Для того щоб зробити вії довгими і оксамитовими, необхідно наносити туш у кілька шарів, даючи можливість кожному з них підсохнути. Далі можна наносити новий шар.
  8. Вибір кольору губної помади описаний вище. Варто тільки відзначити, що олівець, яким підводяться губи, повинен відповідати тону помади або бути лише трохи темніше. Не варто нехтувати і блиском для губ — у вечірньому макіяжі він вельми доречний.