Характеристика на медсестру являє собою офіційний документ, в якому вказані всі дані, пов’язані з професійної праці. Цей документ необхідний при прийомі на роботу, а так само в разі підвищення кваліфікації працівника.
Вам знадобиться
— комп’ютер,
- Принтер.
Інструкція
- Почніть характеристику зі стандартних даних про співробітника: прізвища, імені, по батькові, дату народження. Вкажіть займану посаду та дату прийому медсестри на неї.
- Напишіть дані про отриманий медсестрою освіті та пройдених додатково курсах. Далі приступите до розкриття цих даних. Тобто опишіть застосування отриманої освіти на практиці, а також курсів удосконалення та підвищення кваліфікації. Вкажіть в хронологічному порядку займані посади.
- Оцініть особисті якості співробітника, необхідні і допомагають у роботі. За час роботи медсестра може показати себе як дисциплінований, виконавчий працівник. Вона може бути комунікабельним і грамотним працівником.
- Опишіть, як медсестра виконувала обов’язки (якісно, вчасно або бездарно і непрофесійно). Обов’язково вкажіть, чи відповідає робота співробітника правовим нормам органів охорони здоров’я і посадових інструкцій лікарні.
- Якщо є зауваження і претензії до роботи з боку начальства, інших співробітників або пацієнтів, — вкажіть це в кінці документа. Або напишіть, що медсестра не має жодних скарг і стягнень. Не зайвим буде вказати і відносини з пацієнтами, опишіть їх словами «доброзичливі», «професійні».
- Укладіть характеристику висновком: відповідає чи ні дана медична сестра займаної посади. У разі необхідності дайте рекомендацію щодо зміни місця роботи.
Зверніть увагу
У характеристиці краще використовувати позитивні відгуки типу «великий досвід», «високий рівень знань» і так далі. Негативні відгуки, як правило, не пишуться через їхню непотрібність (медсестру з поганою характеристикою навряд чи візьмуть на нову посаду, тому необхідність у ній відпадає).
Корисні поради
Характеристика на працівника складається безпосереднім начальником і пишеться від третьої особи. Її можуть написати головна медсестра, завідувач відділенням або головний лікар лікарні.