Як написати наказ на премію

Як написати наказ на премію

Преміювання працівників за сумлінну працю здійснюється роботодавцем (ст. 191 ТК РФ) на підставі подання до заохочення або Положення про преміювання, що діє на підприємстві. Після розгляду керівником подання готується наказ, для якого розроблена і затверджена постановою Держкомстату Росії від 05.01.2004 р. уніфікована форма № Т-11 для заохочення одного працівника і № Т-11а для двох і більше.

Інструкція

  1. У вступній частині, відповідно до прийнятих норм документообігу, напишіть початкові реквізити. Це буде повне найменування організації. Далі заповніть поля з зазначенням номера наказу про преміювання, дати і місця його оформлення. У центрі напишіть назву документа «Н».

    Під назвою коротко повідомте зміст наказу (про преміювання працівника) та підстави для його видання.
  2. В основній частині наказу опишіть повністю підстави для винесеного рішення про заохочення. Далі, після слова «наказую», вкажіть прізвище, ім’я та по батькові нагороджуваного працівника, його посада і структурний підрозділ підприємства.

    Окремим пунктом слід визначити вид заохочення (премія, цінний подарунок або ін) і розмір (суму прописом та цифрами). Тут може бути розташоване і розпорядження для бухгалтерії, з приводу віднесення зазначених сум на рахунок фонду оплати праці або іншого джерела фінансування.

    Крім того, на завершення основної частини наказу вкажіть документ, послужив підставою для винесення даного розпорядження (подання про заохочення працівника від безпосереднього його керівника чи загальне Положення про преміювання, прийняте в організації).
  3. У заключній частині залиште місце для особистого підпису керівника, вкажіть його посаду і розшифруйте підпис (прізвище та ініціали).

    Нижче розмістіть місце для розпису працівника, про який йшла мова у розпорядженні, після формулювання «З наказом ознайомлений». Тут також вкажіть посаду, ПІБ премійованих і дату ознайомлення.

Зверніть увагу

Зверніть увагу, що за постановою Держкомстату прийнятому в 1999р., Ви можете вносити в уніфіковану форму додаткові реквізити, але не маєте права відмовитися від обов’язкових (ОКУД, вид та ін.) Тому, щоб уникнути помилок, просто скачайте готову форму і заповніть її по зразковому зразком.