Найчастіше в нашому житті трапляються події, на які необхідно запросити людей — будь то рядові неофіційні заходи або офіційні прийоми. У таких випадках необхідно сповістить потрібних людей про те, що вони запрошені, а зробити це можна, якщо грамотно написати запрошення, відповідно до визначених правилами і нормами в залежності від виду і стилю самої події.
Вам знадобиться
• Комп’ютер
• Текстовий редактор
Інструкція
- У самому верху запрошення Розмістити картинку, яка є логотипом організатора даної події, якщо їх декілька — Скомпонуйте їх так, щоб вони виглядали гармонійно.
- У самих перших рядках повинно знаходитися звернення згідно із статусом, в офіційних випадках — це «Шановні добродії», якщо це особисте запрошення — то вказується прізвище, ім’я та по батькові запрошуваного особи.
- Далі вкажіть безпосередньо назва заходу і мета даного тексту — те, що ви запрошуєте вищевказаних осіб на подію, яка ви проводите, тут же вкажіть, у скільки і де відбудеться захід.
- Складіть короткий анонс заходу — хто проводить, чому, навіщо, що це дасть потенційним відвідувачам, навіщо їм відвідувати саме цей захід, яку користь їм це принесе? Всі ці питання мають бути висвітлені в короткому анонсі, який є основним пунктом в тексті запрошення.
- У наступному абзаці вкажіть умови присутності — платне участь або ж вільне, чи є необхідна форма одягу, що необхідно для підтвердження участі. Також вкажіть список інформаційних ресурсів, контактних осіб та способів отримання додаткової інформації про даному заході.
- Завершіть ваше запрошення підписом або надрукованими прізвищем та ініціалами особи, яка запрошує — це або відповідальний за захід, або керівник організації, яка влаштовує захід.
Зверніть увагу
Не переборщіть з величиною тексту — максимально допустима величина — це одна сторінка формату А4!
Корисні поради
Запрошення повинно бути витримано в єдиному стилі!