Збільшення заробітної плати працівнику оформляється на підставі додаткової угоди до трудового договору після попереднього узгодження змін з керівником підприємства. Саме воно має вирішальне значення. Але в деяких організаціях для оформлення такої угоди вимагають письмову резолюцію керівника на особистій заяві працівника.
Інструкція
- Почніть з того, що візьміть за зразок звичайну заяву на ім’я керівника, складена у відповідності з правилами діловодства. Вам доведеться його кілька підкоригувати, змінивши тему, оскільки просто не існує розробленої та затвердженої форми для заяви про підвищення заробітної плати. Такий документ цілком допустимо скласти в простій письмовій формі.
- Заповніть верхню праву частину листа реквізитами адресата і заявника. Напишіть «Директору» і найменування підприємства. Далі вкажіть прізвище, ім’я та по батькові керівника в форматі «кому». У розділі «від» повідомте власне прізвище, ініціали, посаду і структурний підрозділ підприємства в якому ви працюєте.
- По центру Розмістити назва документа «Заява». Тепер переходите до формулювання власне звернення до керівника, почавши зі слова «Прошу». Далі повідомте ваші зарплатні очікування, попередньо узгоджені з керівництвом, вказавши конкретну суму, яка буде відображена в новому штатному розкладі. Тут же вкажіть дату майбутніх змін в оплаті праці. На закінчення розпишіться, розшифруйте підпис і проставте дату складання документа.
- Складений заяву віднесіть на підпис керівнику або передайте через секретаря. Не забудьте попередньо зареєструвати його як вхідного документа згідно з правилами діловодства прийнятим на підприємстві.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на резолюцію керівника. Вона повинна містити, крім підпису, пряма вказівка на зміни в системі оплати праці щодо вашого трудового договору та дату набрання ними чинності.
Корисні поради
Не хвилюйтеся особливо з приводу правильності оформлення такої заяви. Тут досить дотримати загальні положення діловодства, оскільки така заява є лише документом, складеним для письмового закріплення рішення керівника, але не є підставою для змін у штатному розкладі.