Щоб правдоподібно намалювати жіноче тіло, необхідно дотримуватися пропорції і бути дуже уважним. Адже потрібно малювати не просто красиво, але ще й правильно. І все ж, яким би цей процес не здавався складним, навчитися малювати жіноче тіло цілком можливо. Головне — дотримуватися інструкцій і попередньо трохи потренуватися.
Вам знадобиться
- Простий олівець;
- Аркуш паперу формату А4;
- Ластик.
Інструкція
- За допомогою кіл, овалів, трапецій і прямокутників намалюйте базовий силует жінки. Таз і торс до талії звузьте, голову і тіло побудуйте навколо позначає хребет центральної направляючої лінії. Ця лінії буде на малюнку визначати позу жінки.
- При зображенні жіночого тіла намагайтеся дотримуватися пропорційність. Схематично вона має нагадувати своєю формою пісочний годинник. Плечах і стегнах надайте округлість, талії ж — елегантну витонченість. Намагайтеся робити всі лінії плавними, м’якими і природними. Увігнутий вигин тіла в області живота і опуклий вигин до лінії грудей виконуйте діагонально. При зображенні стегон їх внутрішню частину робіть більш плоскою, ніж частина зовнішню.
- Плечі слід відображати з плавним скатом, а лінії рук повинні бути м’якими і рельєфними. Намагайтеся максимально точно зображувати структуру м’язів, але тільки не перестарайтеся. Все-таки вирісуете жіноче тіло, а не чоловіча. Міняйте товщину кожної руки на всьому її протязі. Злегка звужуйте її до ліктя, після чого знову розширюйте і знову звужуйте до кисті.
- Тепер про те, як малювати ноги. Верхню частину кожної з ніг малюйте округлої і потовщеною, звужуйте її ближче до коліна. М’язи на литках і гомілках робіть виступаючими.
Зверніть увагу
Уникайте посередність, площинності зображення, навпаки, намагайтеся зробити його тривимірним, об’ємним. Приділяйте особливу увагу структурному відображенню колін і ліктів.
Корисні поради
Щоб спростити процес зображення кінцівок, малюйте їх спочатку схематично, з овалів, після чого окреслює контур, деталізуйте всі вигини і м’язи і вже після цього прибирайте зайві лінії за допомогою стірательной гумки — гумки. А рельєф м’язів можна виділити за допомогою світлотіні, штрихуванням.