Як навчитися музиці

Як навчитися музиці

Якщо людина хоче чогось навчитися, то або він йде в спеціальний заклад, де навчають цьому, або шукає людей, які допоможуть йому, або робить все сам. Багатьом знайома ситуація, коли на музичні школи немає часу, а на репетиторів немає грошей. В такому випадку залишається тільки одне — навчитися самому.

Вам знадобиться

Терпіння

Інструкція

  1. Самоосвіта — річ цікава, але досить складна. Особливо це стосується музики. Адже в цьому напрямку мистецтва повинна працювати не тільки пам’ять, а й почуття ритму, повинен бути розвинений слух, потрібно знати і застосовувати на практиці різні позначення і багато-багато іншого.
  2. Перш ніж приступити до занять, потрібно постаратися роздобути той музичний інструмент, який вам до душі. Потім необхідно обзавестися літературою, яка допоможе в освітньому процесі. Коли все це буде зроблено, можна приступати до занять.
  3. Коли закінчиться знайомство з теорією і освоєння музичного інструменту, потрібно бути гранично зосередженим. Не можна випускати з уваги нічого. В рівній мірі вивчається як теорія, так і напрацьовується практика. Займатися на інструменті потрібно не менше двох годин на день. Для початку необхідно виконувати запропоновані вправи для розвитку пальців. Нехай це здається дурним заняттям, але це суттєво допоможе просунутися в освоєнні інструменту.
  4. Не нехтуйте відео-уроками. Часто саме там можна побачити правильну постановку рук, грамотну роботу пальців і якість виконання. Починайте грати прості мелодії, на подобі всім відомого «коника». Якщо взятися відразу за складні твори, то можна досить швидко втратити до цього інтерес. Розвиваючись само поступово, буде зберігатися інтерес і стануть більш помітні результати роботи.

    Слідкуйте за тим, щоб інструмент був налаштований. Не поскупіться і придбайте додаткові електронні пристрої для настройки інструменту. Або ж запрошуйте людину, яка допоможе в налагодженні оного.

Зверніть увагу

Ці поради не є універсальними. Можна періодично пребегать до допомоги професіоналів.