Музичний супровід використовується в багатьох сферах життя: у відпочинку, на роботі, в кіно і театрі, в клубах і консерваторіях. Уміння складати музику викликає повагу у оточуючих. Але цей навик не дається просто так. Як і в будь-який інший діяльності, у музичній композиції потрібно знати закони побудови мелодії і супроводу.
Інструкція
- Виберіть стиль, в якому хочете складати. Від вибору залежатиме інструментарій, який ви будете вивчати при творі. Основні напрямки музики — це академічна (класична), естрадно-джазова, електронна і народна. Послухайте твори в кожному з цих напрямків, поцікавтеся стилями і жанрами.
- Вивчіть інструментарій обраного напрямку. Послухайте твори в його виконанні. В електронній музиці, як правило, вся музика виконується на синтезаторі або міді-інструменті, тому орієнтуйтеся на назви семплів і застосування плагінів.
- Вивчіть історію напряму. Щоб нічого не забути, складіть конспект, розділяючи епохи, країни і жанри.
- Співайте і грайте твори та вправи з сольфеджіо. Пишіть одноголосі, двухголосние, триголосні диктанти для розвитку слуху.
- Читайте підручники з гармонії, поліфонії і композиції, аналізуючи акустичні та технічні прийоми. Враховуйте технічні можливості інструментів.