За аналогією з англійським словом «band» — оркестр, музичний колектив, банда — росіяни рок-групи та джазові ансамблі називають себе «бандами», кожна з яких обов’язково обзаводиться особливим назвою. Як правило, вибір імені залежить від лідера групи, але в деяких випадках до цієї справи підключаються інші учасники банди.
Інструкція
- Запозичте назва з італійської мови. Якщо вас дев’ять осіб або менше (а в групах рідко буває більше шести учасників), нехай перші назви буде складатися з італійського слова, що означає кількісний склад. Ось ці слова: два — дует, три — тріо або терцет, чотири — квартет, п’ять — квінтет, шість — секстет, сім — септет, вісім — октет, дев’ять — нонет. Досить використовувати не всі слово, а частина з коренем.
- В якості другої частини скористайтесь назвою стилю, в якому граєте або спільне захоплення, не пов’язане з музикою, наприклад: «Кварт-аніме», «Квінтет імені Толкієна» або подібне. Гумор у таких випадках доречний, але використовуйте його поменше — все-таки це ваше ім’я, воно повинно бути зрозуміло багатьом, а не тільки обраним.
- Згадуйте все, що вас пов’язує, наприклад, географічне розташування. Учасники групи не завжди живуть в одному місті, але, якщо вам пощастило, то гріх не скористатися. Приблизно за таким принципом назвалися «Віртуози Москви», і ви теж можете використовувати назву рідного міста.
- Використовуйте інші фактори, які об’єднують вас: любов до певних тваринам, навчання в певному вузі або рівень освіти, ідеали в музиці і в житті. Тематику пісень краще відкласти в сторону, бо з часом нинішні проблеми перестануть бути для вас цікавими, а змінити назву буде вже неможливо.
- Придумайте кілька назв. Якщо ви в змозі вибрати один варіант самостійно то отсейте зайве в три етапи: спочатку залиште 10% від вихідних назв, потім виберіть лише один варіант і використовуйте його. Якщо ні, то використовуйте жеребкування: напишіть всі назви на однакових аркушах паперу, складіть їх в пакет, перемішайте. Вийміть перший-ліпший і використовуйте як назву своєї банди.