Мало що так часто носить безликі, незрозумілі назви, як будівельні підприємства і магазини. І це абсолютно марно: будівельна галузь також потребує клієнтів, як і всі інші. Гарне назва — елемент маркетингу продукту або фірми. Для того щоб його обрати, треба мати на увазі смаки та запити вашої цільової аудиторії та відмінні ознаки того, що ви просуваєте.
Інструкція
- Будівельні магазини можуть мати різний розмір і асортимент. Від них залежить назва такого магазину. Назва величезного будівельного торгового центру, де можна купити все, має відрізнятися від невеликого районного магазинчика, куди заходять в основному за дрібницями. Визначтеся з тим, який магазин у вас буде і що саме ви хочете продавати.
- Подумайте про вашої цільової аудиторії. Так називають людей, які, швидше за все, стануть вашими покупцями. Один з найважливіших ознак виділення тієї чи іншої цільової аудиторії — матеріал. У тих, хто будує котедж і у тих, хто робить скромний ремонт у квартирі, зовсім різні запити і смаки. Відповідно, назва повинна залучати тих людей, на яких ви розраховуєте.
- Подумайте, які назви могли б привернути увагу вашої цільової аудиторії. Запишіть всі слова, які прийдуть вам у голову. Напевно частина з них відпаде через неблагозвучність. З решти виберіть найбільш яскраві, помітні назви. Постарайтеся уявити, як би вони могли виглядати на вивісці вашого будівельного магазина, на логотипі, російськими або латинськими літерами. Виберіть кращі і складіть їх список.
- Наберіть кожне з вибраних назв у пошукових системах. Важливо дізнатися, чи не існує вже який-небудь будівельної компанії з подібною назвою. Назви, які вже є (нехай навіть в іншому місті), використовувати не варто.
- Вибрані назви покажіть представникам вашої цільової аудиторії. Це можуть бути родичі або знайомі. Проаналізуйте, які назви їм подобаються більше, а які менше і дізнайтеся, чому. Вся ця інформація стане в нагоді вам при остаточному рішенні або що можливо, повернення до пошуку нових варіантів.