Фотографія, на відміну від живопису, графіки або малюнка, не вимагає великої роботи для створення твору. Правильно збудований кадр з встановленою композицією і рівномірним освітленням увічнюється одним клацанням. Деякі знімки можуть претендувати на звання твори мистецтва і, тало бути, власну назву. Від імені залежить і успіх кадру, тому поставтеся до його вибору серйозно.
Інструкція
- Частиною назви може стати жанр фотографії, на зразок такого: «Портрет дівчини в червоних тонах». З’ясуйте цю деталь, виходячи зі змісту кадру.
- Придивіться до квітів, що переважає на знімку. Вони теж можуть навести на вірне рішення, в якості варіанту знову можете повернуться до першого пункту.
- На кадрі можуть переважати предмети певних розмірів і форм або їх поєднання: контрастні, подібні, орнаментальні. Звичайно, дивно буде звучати назва «Дівчата в квадратних сукнях», але хіба дивно і погано — синоніми?
- Орієнтуйтеся на пору року й сезон. Зазвичай на фотографії відразу можна визначити приблизний час (ранні сутінки, ранній ранок, весна, зима), але «Сніг в липні» напевно викличе цікавість у потенційних глядачів.
- Зіставте кадр з точною датою і зображеним людиною. Швидше за все, він виконує якусь соціальну роль. Можливо таке: «Міліціонер допомагає ветеранові перейти дорогу 9 травня».