Як назвати м’ясний магазин

Як назвати м'ясний магазин

Магазин, у якому продають м’ясо, як і будь-який інший магазин, потребує кидком і запам’ятовується назві. При відкритті такої торговельної точки обов’язково потрібно враховувати те, як потенційний покупець сприйме назва — чи буде воно залучати або ж, навпаки, відштовхувати людей. Таким чином, називати м’ясний магазин потрібно, використовуючи базові принципи неймінга (створення нових назв для фірм і підприємств), та враховуючи специфіку продаваного товару.

Інструкція

  1. Придумайте назву, яка легко запам’ятати. У ньому не повинно бути більше двох слів, а самі слова не повинні бути складними. Наприклад «М’ясокомбінат Овчинникова» — не є кращим прикладом назви. Воно важко для запам’ятовування, а значить, не стане хорошою рекламою вашої продукції і навпаки, може навіть відштовхнути покупців від вашого магазину.
  2. Підбираючи називання, обов’язково враховуйте, що в цьому магазині будуть продавати м’ясо, а не іншу продукцію, і назва повинна це відображати. Назвати магазин «Blackberry store» — дуже красиво і стильно, але навряд чи комусь прийде в голову купити там ковбасу. Враховуйте цільову аудиторію магазину, для цього обов’язково складіть асоціативний ряд зі словом «м’ясо», а після відштовхуйтеся від нього в процесі твори назви.
  3. Не забувайте, що знайдене вами назва повинна кардинально відрізнятися від всіх конкуруючих торгових точок. Це робиться для того, щоб ваша назва подумки було пов’язано у клієнта саме з вашою продукцією та викликало бажання купувати тільки вашу ковбасу й сосиски.
  4. Підійдіть до вибору назви з почуттям гумору. Примусьте покупців сміятися — і ви зацікавите їх. Крім того, відповідно з першим кроком, смішне назва добре запам’ятовується. Наприклад, магазин «У Хрюші».
  5. Обов’язково з’ясуйте все про вже існуючих назвах. Не використовуйте назви, захищені патентом, і запатентуйте своє, щоб ніхто згодом вже не зазіхнув на унікальність придуманого вами назви.
  6. Щоб підвищити успіх придуманого вами назви, придумайте до нього хороший рекламний слоган, враховуючи всі виконані вами до цього кроки. Хороший слоган доповнить назву вашого магазину і рекламуватиме вашу продукцію куди краще, ніж окремо взяте назву.
  7. І найголовніше, не забувайте, що незважаючи на те, що гарна назва — половина успіху, друга половина все ж таки буде залежати від якості продукції, що продається і рівня обслуговування у вашому магазині.