Квітковий магазин — це, свого роду, виставка квітів. Тут можна знайти всілякі види зрізаних квітів, тих же троянд, тюльпанів і навіть ромашок. Також можна помилуватися рослинами в горщиках, а потім всю цю красу комусь піднести.
Інструкція
- Придумайте вашому магазину таку назву, яке служило б запрошенням увійти. Щоб він дарував радість і насолоду, потрібно в нього зазирнути. Назва квітковому магазину підібрати нескладно. Спочатку випишіть назви конкурентів, що знаходяться поблизу. Або ж, якщо це інтернет-магазин, витратьте кілька годин для пошуку подібних. Потім проаналізуйте всі отримані назви з довгого переліку. Розділіть всі імена магазинів на дві колонки. В одну випишіть ті, які вам подобаються, в іншу — які є відразливими.
- На підставі аналізу визначитеся, хочете ви продовжити цей ряд або ж, навпаки, відокремитися від них на недосяжне відстань. У випадку з магазином в приміщенні креативність зіграє вам на руку: товар видно особою, а назва інтригує. А от з інтернет-магазином складніше. Тут у пошукових системах навряд чи будуть шукати щось, несвязанное прямо зі словом «квіти».
- Підберіть ім’я магазину таке, яке б дуже легко запам’ятовувалося. Будьте обережні, запам’ятовуватися воно має не взагалі як частина мови, а в поєднанні саме з вашою (!) Квіткової імперією. Також назва не повинна бути таким, яке можна приміряти під безліч речей: туалетна вода, прикраси і т.д.
- Дізнайтеся свою категорію покупців. Для цього поспостерігайте деякий час за конкурентами у районі розташування вашого квіткового магазину. Визначте вік клієнтів і їх купівельну спроможність. Також виділіть постійних любителів квітів. Тепер відфільтруйте назви, придумані раніше, щоб вони притягували людей з цільової аудиторії.
- Спробуйте вимовити вибраного вами слово або словосполучення. Мова ламатися при цьому не винен. І, звичайно ж, назва має звучати красиво і по-квітковому. При наявності декількох варіантів виберіть той, який ближче вам по духу.