Вибір назви для магазину парфумерії — важлива частина роботи по організації бізнесу. Яскраве, красиве, соковите назва приваблює погляди, спонукає зайти в магазин, а надалі і що-небудь купити.
Інструкція
- Назва парфумерного магазину має бути легким, що летять, смачним, привабливим, адже основні його клієнти — це дівчата і жінки. Воно повинно підкреслювати той ефект, який дає жінці хороший парфум. Наприклад, відмінно підійдуть такі варіанти, як «Кокетка», «Цукерочка», «Чарівність», «Шик» та інші.
- При підборі найменування магазину бажано не брати банальне і сильно поширене. Тому постарайтеся все ж не вибирати один із запропонованих вище варіантів, придумайте щось своє, більш оригінальне.
- Непоганий хід — складене назву. Воно може включати в себе два слова або дві частини слів. Більшої кількості частин варто уникати, щоб не зробити найменування занадто складним. Можна розглянути такі варіанти, як «іменник + прикметник» («Добра фея», «Чарівна паличка»), «прикметник + прикметник» («Найкрасивіша»), «прикметник + дієслово» («Желанної бути»). Ви можете вибрати й інші найоригінальніші рішення.
- Щоб зробити назву із складових частин, зручно скористатися папером і ручкою. Напишіть варіанти слів у різні стовпці і поєднуйте їх один з одним. Так у вас можуть вийти такі варіанти, як «Елітпарфюм», «Аромамаркет» та інші.
- При виборі назви можна скористатися словниками, в тому числі і іноземними. Тільки перш ніж що-небудь обрати з іншої мови, обов’язково уточніть всі можливі значення слова.
- Вибирайте назву, заглядаючи в майбутнє. Він має не просто легко читатися і вимовлятися, а й гарно виглядати на вивісці та іншої рекламної продукції. Подумайте, як в кожному випадку може виглядати логотип магазину, яке ви заведете доменне ім’я.
- Коли ви підготуєте попередній список ідей, запропонуйте групі потенційних покупців їх оцінити або запропонувати свої варіанти. Обов’язково подаруйте учасницям милі подарунки від вашого майбутнього магазину.