Як обмежити швидкість wi-fi

Як обмежити швидкість wi-fi

У деяких ситуаціях необхідно обмежити швидкість каналу Wi-Fi для певних пристроїв. Іноді для цього потрібно налаштовувати не тільки пристрій, лунає сигнал Wi-Fi, а й обладнання, що приймає його.

Вам знадобиться

- NetLimiter.

Інструкція

  1. Якщо ви використовуєте для створення бездротової точки доступу маршрутизатор або роутер, то відкрийте меню його налаштувань. Для цього введіть IP-адресу цього обладнання в рядок браузера та натисніть клавішу Enter. Відкрийте меню настройки бездротової мережі. Якщо можливості даної моделі маршрутизатора дозволяють включити роботу мережі 802.11 (без літер), то швидкість каналу автоматично обмежиться до 1 Мбіт / с. Врахуйте, що це значення буде ділитися на кількість підключених до Wi-Fi мережі пристроїв.
  2. Якщо ж Wi-Fi маршрутизатор не працює з таким типом радіосигналу, то знайдіть пункт «Швидкість з’єднання» або Connection Speed. Встановіть потрібне значення від 1 до 54. Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор.
  3. Якщо ж ви використовуєте стаціонарний комп’ютер і Wi-Fi адаптер для створення бездротової точки доступу, то спочатку спробуйте знизити швидкість каналу, використовуючи функції системи Windows. Відкрийте властивості пункту «Мій комп’ютер» і перейдіть в диспетчер пристроїв. Знайдіть ваш бездротової адаптер і натисніть правою кнопкою миші по його назві. Виберіть пункт «Властивості». Відкрийте вкладку «Додатково» і включіть режим роботи 802.11.
  4. Якщо цей Wi-Fi адаптер не підтримує роботу з таким типом радіосигналу, то встановіть програму NetLimiter і запустіть її. Тепер знайдіть в отобразившейся списку потрібне вам пристрою встановіть для нього параметри швидкості доступу в інтернет. Обов’язково заповніть обидва пункти: Incoming і Outgoing. Значення швидкостей в цій утиліті визначаються в кілобайтах.
  5. В якості альтернативи програмі NetLiniter можна використовувати утиліти TMeter і Traffic Inspector. Обов’язково зберігайте створені фільтри, щоб уникнути необхідності повторної установки утиліти після перезавантаження комп’ютера.