Якщо ви придбали неякісний мобільний телефон з явно видимими дефектами або він просто з якоїсь причини вам не подобається, відповідно до закону про захист прав споживача ви можете обміняти його протягом двох тижнів.
Інструкція
- Сформулюйте причину, по якій ви хочете обміняти стільниковий телефон. Це може бути заводська несправність або ж збій в роботі операційної системи мобільного телефону. Так чи інакше, телефон не може бути робітником у повному розумінні цього слова.
- Візьміть касовий чек, гарантійний талон — загалом, всі папери, які вам видали в магазині при покупці телефону. Наполягайте на обміні або, принаймні, на виправленні несправностей за рахунок магазину. У цій ситуації адміністрація магазину не має права вам відмовити.
- Зверніться в магазин навіть у тому випадку, якщо телефон справний і прекрасно працює, але вас не влаштовує його дизайн та набір функцій. Вам зобов’язані або обміняти мобільний телефон на інший, який буде вас повністю влаштовувати, або повернути гроші. Це цілком обгрунтована вимога, підкріплене законом про захист прав споживача.
- Ви можете зажадати провести заміну телефону протягом двох тижнів з моменту покупки. Як показує практика, продавці постараються підшукати відповідний телефон, оскільки їм невигідно повертати гроші покупцям. Також у вашому праві вибрати більш дорогу модель і попросити замінити придбаний телефон на неї, природно, з вашої доплатою.
- Зверніться в міський відділ захисту прав споживача, якщо вам відмовляються замінити мобільний телефон. Якщо дійсно були порушені ваші права, то на винного продавця буде накладено відповідний штраф, а вам будуть повернуті витрачені гроші, в повному обсязі.
- Запам’ятайте, що ваші вимоги будуть задоволені, якщо телефон, як і раніше зберігає товарний вигляд, цілісність упаковки не порушена і збереглися всі папери, що свідчать про покупку саме в цьому магазині. Якщо ви придбали мобільний телефон з рук або в сумнівній торговельній точці, то у вас не буде жодних шансів скористатися законом захисту прав споживача.