Підвісна стеля є найбільш популярним рішенням для оформлення стелі при ремонті. Така конструкція дозволить швидко отримати ідеально рівну декоративну поверхню.
Інструкція
- Для початку вам необхідно відзначити рівень, за яким буде йти ваш стелю. Врахуйте, в конструкції стелі будуть проходити різні комунікації, а також будуть знаходитися світлові прилади. Якщо ви вирішили використовувати точкові світильники, то відступите від стелі 10 см вниз. Дане простір необхідно для запобігання перегріву світильників, а також для вільної циркуляції повітря. Якщо ви вирішили повісити люстру, то можна відступити від стелі 5 см.
- Визначте точку відліку. Для цієї мети використовуйте лазерний рівень. Позначте даний рівень по всьому периметру приміщення. Саме на нього буде встановлений направляючий профіль. Кріпити направляючі найкраще за допомогою дюбелів. Між кріпленнями повинна бути відстань близько 50 см.
- Далі можете переходити до монтажу стельового профілю. Для цієї мети на спрямовуючий профілі зробіть зарубки на відстані 60 см один від одного. На дані позначки необхідно буде кріпити стельовий профіль вздовж кімнати. При монтажі обов’язково зробіть відступ від стіни. Справа в тому, що каркас може деформуватися при різних температурних режимах. Довжину профілю при установці ви можете збільшити за допомогою стикових з’єднувачів.
- Для фіксації стельових профілів використовуйте прямі підвіси. Кріпите їх до стіни за допомогою дюбелів через кожні 40 см. Дотримуйтесь рівень. Щоб конструкція мала гарну міцність, встановіть на неї поперечні перемички. Виріжте їх з того ж стельового профілю. Кріпите їх крабами на відстані 60 см один від одного.
- Тепер ви можете переходити безпосередньо до монтажу гіпсокартону. Кріпите листи на профіль за допомогою саморезов. Самонарізи ви можете приховати за допомогою шпаклівки. Після цього займіться остаточною обробкою стелі. Ви можете його пофарбувати або ж обклеїти шпалерами.