Здавалося б, немає нічого простішого, ніж обшити тканиною посилку. Однак це лише на перший погляд так здається. По-перше: в цій справі потрібна деяка вправність. По-друге: у Пошти Росії є цілий ряд вимог, яким необхідно дотримуватися. Давайте докладніше розглянемо, які вимоги до оббивки посилки тканиною пред’являють поштовики і як потрібно посилку обшивати.
Інструкція
- Це вимоги Пошти Росії, які пред’являються до кожної посилці, що надходить у відділення і обшитої тканиною:
- Тканина для обшивки посилки потрібно використовувати світлу і однотонну;
- Тканина для обшивки повинна складати виключно з цілісного і міцного шматка тканини;
- Нитки повинні бути одного номера і кольору. Також бажано, щоб нитки збігалися за кольором і з тканиною;
- Всі шви, за винятком лівого торця у ставленні до адресної стороні посилки, повинні зшивати внутрішнім швом;
- Адреса потрібно писати на самій посилці. Додатково наклеювати або нашивати щось на посилку можна;
- Відстань між печатками не повинно перевищувати 10 см;
- Адреса має бути від початку і до кінця написаний ручкою. - А от як можна обшивати посилку: заміряйте її розміри, вишийте з тканини щось схоже на наволочку, не забуваючи про те, що шви повинні бути внутрішніми. Адреса потрібно буде написати пізніше, на стороні без швів.
- Торець по праву сторону від місця, де буде написано адресу, складіть всередину, а бічні сторони прошийте. Тепер всуньте в цей мішок посилку, складіть куточками назовні кінці лівого торця (щодо адреси), прошийте їх. Потім на ці шви будуть ставитися друку, відстань між якими не повинно перевищувати 10 см.
- Здійснення правильно підписується так: в лівому верхньому куточку посилки на потрібній стороні пишеться ПІБ відправника з адресою, а в правому — ПІБ одержувача з адресою. Далі ставиться оголошена цінність. Все, посилка обшита і оформлена. Тепер ви можете йти на пошту.