Якщо в сім’ї немає традицій святкування урочистих подій, у тому числі й дитячих днів народження, то всі її члени з самого дитинства позбавлені маси позитивних спогадів. Адже прикрашаючи квартиру, готуючи різні сюрпризи і страви для іменинника разом з іншими членами сім’ї можна значно зблизитися, дізнатися один про одного більше, а також разом долати труднощі, адже святкові клопоти забирають чимало часу і сил.
Інструкція
- Перше, на що потрібно звернути увагу — це те, що всі приготування краще робити таємно від винуватця торжества. Нехай для нього все свято стане однією великою приємною несподіванкою.
- Оформлення кімнати іменинника. Подбайте про те, щоб задовго до пробудження вашого малюка в будинку було багато надутих кульок. Це нам ідея з кулями здається вже банальною. Дитині ж буде дуже приємно прокинутися посеред різнобарвного повітряного хмари. А щоб він випадково не прокинувся від звуку лопнув кульки, всі кулі надувайте не до кінця. Використовуйте для цього насос, а не силу власних легенів: по-перше, ви не втомитеся вже з ранку, отримавши гіпервентиляцію легенів, а по-друге, самі кулі будуть більш легкими, так як повітря легше вуглекислого газу.
- Поки дитина спить, прикрасьте всіх його улюблених іграшок святковими бантами, стрічками. Їх можна пов’язати і не тільки на ляльках або ведмедиків — оформіть так люстру, подушки, дверні ручки, штори.
- Зробіть трон іменинника. Він знадобиться для восседанія за самим святковим столом, прийому подарунків від гостей. Оформити його дуже просто: візьміть великий відріз тканини (це може бути святкова скатертина, штора) або подарунковий папір, оберніть їй стілець, зафіксуйте, обв’язавши її навколо спинки, ніжок, задекорувавши красивими бантами. Якщо цього вам недостатньо — виріжте з фольги або контрастною подарункової папери зірки і пришити їх декількома стібками до вже зафіксованої тканини, або приклейте до паперу. Не забудьте і про корону. Корону для дівчинки знайти не складно, а от для хлопчика доведеться змайструвати самостійно. Візьміть золоту папір, виріжте з неї «парканчик» і склейте його в кільце. Продумайте, як ви будете його кріпити на голові іменинника.
- Змайструєте «дошку пошани», де ви розмістите фотографії з іменинником в ретроспективі, його почесні грамоти, перші малюнки або прописи, відбитки долоньок і ступень в різні роки.
- Влаштуйте малюкові квест з пошуку подарунків. По всій квартирі зробіть тайники, в які помістіть маленькі сувеніри та найголовніший подарунок. Напишіть йому путівник по пошуку загублених скарбів. Так дитина і вся родина отримає набагато більше позитивних емоцій від свята.
- Правильно оформіть святковий стіл. Основне правило дитячого свята — менше їжі — більше рухливих ігор і конкурсів. Тому, святковий стіл не грає на дитячому Дні народженні великої ролі. Краще всього зробити його у формі фуршету, щоб кожен малюк міг в будь-який час швидко перекусити і продовжувати веселощі.