При оформленні інтер’єру магазину важливо постійно мати на увазі перш за все інтереси покупців. Пам’ятайте про комфорт і неагресивної обстановці, що сприяють гарному настрою людей. Подумайте і про те, як виглядає вхід в магазин — хочеться покупцям заглянути до вас чи вони пройдуть повз, не помітивши.
Вам знадобиться
- Рекламна продукція;
- Торгове обладнання;
- Освітлювальні прилади;
- Елементи декору.
Інструкція
- Приділіть увагу рекламних банерів, стильною вивісці і вказівниками, щоб покупці змогли знайти ваш магазин. Продумайте, як коротко, але «смачно» описати асортимент пропонованої вами продукції. Не забудьте вчасно сповіщати про знижки та різноманітних акціях — це завжди діє.
- Вдале вуличне освітлення вивіски, входу в магазин і вітрини теж грає чималу роль у залученні покупців. Уважно обміркуйте це питання, опитаєте знайомих.
- Святковий настрій сприяє витраті грошей, тому поздоровляйте ваших потенційних і реальних клієнтів зі святами. Досить хоча б одного веселого, яскравого декоративного елемента, щоб привернути увагу людини.
- При оформленні магазину взуття подбайте про достатню кількість пуфів, банкеток та інших зручних «посадочних» місцях для комфортної примірки. Важливо і наявність ростових дзеркал хорошої якості — на цьому точно заощаджувати не варто.
- Перед покупкою стелажів пройдіться по різних взуттєвим салонам і зверніть увагу на те, як розставлена або розвішані взуття в цих магазинах. Побродите як покупець, відзначайте всі плюси і мінуси розкладки товару. Частенько можна зустріти незручні полиці і прилавки для взуття — туфлі і черевики падають з них, як кеглі в боулінгу. Візьміть це на замітку, щоб не повторювати чужих помилок.
- Магазин для дітей — це цілий барвистий світ іграшок і пригод, про який кожна дитина пам’ятає і хоче відвідати його знову. Ваше завдання — зробити його саме таким, а не бездумної звалищем різних товарів для дітей, поступово перетворюються в пилозбірники. Оформіть цей відділ в стилі парку У. Діснея або, навпаки, використовуйте наших мультяшних героїв чи героїв російських казок, які не дадуть малюкові загубитися в магазині і не злякають його.
- Не робіть стелажі і полиці дитячих магазинів високими, це може перешкодити дитині побачити іграшку і буде «тиснути» на його психіку. По можливості краще зробити такий магазин максимально схожим на дитячу кімнату, де всі забави малюка знаходяться в межах досяжності, і можна спокійно поповзати по затишних коврикам.
- Магазин одягу обладнайте зручними примірочними кабінками з достатньою кількістю вішалок-гачків, щоб не збирати потім товар з підлоги. На таких аксесуарах точно заощаджувати не варто — собі дорожче вийде. Поставте манекени, надіньте на них брендовий одяг. Погортайте модні журнали, щоб не помилитися у створенні ансамблю.
- Подбайте про достатню ширини проходів між вішалами, щоб покупці не протискувалися, зачіпаючи за виставлені зразки. Колірну гамму стін вибирайте спокійну, щоб їх дизайн не перебивав по яскравості модні колекції одягу.
- У магазин продуктів замовте якомога більше соковитих фотографій різної смакоти — геть дієти! І, звичайно, в цьому випадку якість торгового устаткування грає величезну роль. Розморожена морозилка попсує вам не лише нерви, а Валя з полиць скляні банки смішать тільки в кіно.
- У продуктовому магазині не повинно бути темних кутів, що заважають покупцям розглянути етикетку. Занадто високі і дуже низькі полки не допоможуть реалізації виставлених на них продуктів. Ретельно вибирайте матеріал покриття підлоги — підійде легкий у догляді, зносостійкий і не слизький після вологого прибирання матеріал.
- Квітковий магазин — це сам по собі величезний елемент декору, що прикрашає вулицю або торговий центр. Інтер’єр цього магазину краще оформити в еко-стилі, використовуючи натуральні матеріали. Добре виглядатимуть тут вироби народної творчості та різні етно-дивини.