У зв’язку з медичними показниками та іншими причинами роботодавець має право здійснити переміщення працівника в інший структурний підрозділ. Причому воно має перебувати в тій же місцевості, де і нинішнє місце роботи фахівця, його трудова функція не повинна істотно відрізнятися від виконуваних посадових обов’язків на займаній посаді.
Вам знадобиться
- Документи працівника;
- Документи підприємства;
- Бланки відповідних документів;
- Печатка організації;
- Трудовий Кодекс РФ;
- Ручка.
Інструкція
- Письмова згода працівника на переміщення на інше місце роботи не потрібно, але повинна виконуватися умова, що права і обов’язки, прописані у трудовому договорі з працівником, не змінюються. Для здійснення переміщення фахівця на іншу роботу, структурний підрозділ директору підприємства слід видати відповідний наказ. Підставою його складання служить службова записка від керівника структурного підрозділу, в якому працює даний фахівець. Документ направляється першій особі компанії на розгляд, який проставляє в разі згоди на ньому резолюцію з датою і підписом.
- Якщо ж ініціатива про переміщення на інше місце роботи виходить від працівника, йому потрібно написати заяву з проханням про переведення на іншу посаду, структурний підрозділ, при цьому трудова функція працівника не змінюється. Документ спеціаліст підписує і ставить на ньому дату його написання. Директор також проставляє резолюцію на заяві з датою і підписом.
- Складіть наказ, в шапці якого впишіть повне та скорочене найменування підприємства із зазначенням його організаційно-правової форми. Дайте документу номер і дату видання, напишіть назву міста, в якому розташовується організація. Вкажіть тему наказу, яка в даному випадку відповідає переміщенню працівника. Опишіть причину складання документа, причину переміщення даного співробітника на інше місце роботи, структурний підрозділ. У розпорядчої частини впишіть прізвище, ім’я, по батькові спеціаліста, його табельний номер, назва займаної посади та назва посади, структурного підрозділу, куди проводиться його переміщення. Завірте наказ печаткою організації та підписом директора підприємства. Ознайомте працівника з документом під розпис.
- Додаткової угоди до трудового договору оформляти не потрібно, тому що основна трудова функція працівника не змінилася. У трудовій книжці працівника записи про переміщення вносити не потрібно. Це прописано в статті 72 Трудового кодексу РФ.