Оформлення проекту слід робити, виходячи з його тематики і місця, де ви будете його представляти. Якщо ви захищаєте проект на науковій конференції, виступаючи на трибуні, то оформлення проекту має мати офіційний тон, відповідний формату заходу. У випадку, коли ви уявляєте свій проект в більш неформальній обстановці, як наприклад, на предмет «Культорології» або «Світова художня культура», де вітається фотоматеріал, малюнки, то тут з оформленням можна пофантазувати.
Інструкція
- Розглянемо особливості оформлення проекту, коли ви виступаєте на серйозному заході, такому як, наприклад, конференція або наукові дебати. Такого формату заходу зазвичай супроводжуються відеоматеріалами для ще більшої аргументації точки зору оратора і його інноваційного проекту. Оформіть проект у формі невеликого кіносюжетів, який буде супроводжуватися вашим «закадровим» голосом. Наприклад, вивчивши докладно якусь тему і виклавши її концепцію з пропозиціями в проекті, візьміть відеокамеру і прогуляйтеся по вулиці, проводячи соцопитування серед місцевих жителів. Їхні відповіді якраз і будуть звучати на захисті вашого проекту. Також слухайте більше новин і аналітичних програм. Дана інформація стане в нагоді вам, коли потрібно буде довести ваші аргументи законодавчими положеннями або федеральними законами.
- Класичний проект не вимагає особливих складнощів в оформленні. Головне — дотриматися вимоги до оформлення титульного аркуша проекту. Напишіть великими літерами назва вашого навчального закладу, потім посередині аркуша формату А4 напишіть тему проекту і нижче з лівого боку ваше прізвище, ініціали. В самому кінці листа посередині можна вказати рік.
- Виробіть єдиний стиль проекту і його композицію. Наприклад, оформіть кожен лист проекту рамочкою, виберете нестандартний шрифт, якщо тема проекту присвячена мистецтву, наприклад. Кожен новий розділ проекту можна супроводжувати малюнком, що відображає його суть. Не забудьте правильно підписувати схеми, таблиці, малюнки, дотримуйтесь нумерацію зображень, починаючи з першого листа.
- На останній сторінці вашого проекту напишіть список додаткових матеріалів, до яких ви зверталися в процесі написання роботи. Знайте, що чим більше джерел, тим більш об’єктивним і цікавим для слухачів буде ваш проект.