Немає у світі досконалості. Це крилатий вислів повною мірою відноситься і до програмного забезпечення. Постійно з’являються нові версії програм, в яких розробники виправляють помилки, додають нові функції і вдосконалюють вже існуючі. При цьому установка оновленої версії зазвичай передбачає видалення попередньої. І якщо для окремих програм це проблеми не представляє, то для операційної системи такий метод безумовно не підходить.
Вам знадобиться
Комп’ютер, операційна система Windows, початкові навички по роботі з комп’ютером, доступ в інтернет
Інструкція
-
Найпростішим способом підтримки операційної системи «в тонусі» є автоматичне оновлення. Щоб активувати цю функцію, відкрийте «Панель управління» в меню «Пуск» і у вікні, виберіть пункт «Автоматичне оновлення». Клацніть по ньому лівою кнопкою мишки, у вікні настройки активуйте пункт «Автоматично». Після цього всі оновлення, випущені компанією Microsoft, будуть встановлюватися на комп’ютер автоматично, звичайно, тільки в разі, якщо він підключений до інтернету.
-
Якщо комп’ютер не має постійного підключення до інтернету, або з якихось причин ви не хочете активувати автоматичне оновлення, ви можете завантажувати настановні пакети оновлень самостійно з сайту Microsoft. Після того як файл установки буде викачаний, запустіть його як звичайна програма.
-
Якщо комп’ютер підключений до мережі інтернет, ви можете запустити разове оновлення за допомогою пункту «Windows Update» меню «Пуск». Для того щоб запустити оновлення, активуйте цей пункт і виконуйте з’являються у вікні інструкції.
Зверніть увагу
Гарантувати коректну установку оновлень можна тільки в тому випадку, якщо встановлена ліцензійна копія Windows. В інших випадках оновлення системи можливе лише з обмеженнями і може привести до збоїв і помилок в її роботі.