Людина завжди був схильний до слабостей і різним спокусам. Іноді так не хочеться йти наперекір власним бажаннями, навіть розуміючи, що вони пагубні і можуть привести до життєвої катастрофи. Щоб перемогти слабкості, треба спочатку визнати їх існування.
Інструкція
- Причини слабкості можуть лежати як глибоко в дитинстві, так і в подіях, які сталися з людиною останнім часом. Подумайте і перелічіть основні слабкості.
Слабкістю не може вважатися захоплення будь-яким позитивним справою. Основні духовні слабкості людини: лінь, розпусного, вживання алкоголю і стимулюючих речовин, боягузтво і т.п. - Візьміть на озброєння наступний актуальний принцип — абсолютно всі людські слабкості не є об’єктивними. Їх коріння сягає глибоко в душу, ваше серце і думки. Ви вважаєте, що не можете працювати і знаходите цього купу виправдань? Тоді подивіться на тих, хто робить це повсякденно і успішно.
Випробуйте почуття сорому. Як же так, він може, а я ні? Ви нічим не гірше. Лише переймаючи позитивний досвід, а часом і помилки інших, можна змусити себе зрозуміти, що слабкості — лише уявні ілюзії. Насправді їх немає. - Переходьте до практики. Якщо вважаєте, що кожен вечір не потрібно вживати алкоголь для розслаблення після важкого трудового дня, почніть сьогодні ж. Відмовтеся від спиртного.
Нехай буде хотітися, але лише в боротьбі з реальними бажаннями ви зможете досягти потрібного ефекту. Чим важче боротьба, тим сильніше зміцнюється духовна складова. А міцний дух — запорука успіху і досягнення життєвих вершин.
Зверніть увагу
Не варто перетворювати цю боротьбу в процес, надриваються психологічне чи фізичне здоров’я. Помірність — найкращий принцип для перемоги над слабостями.
Корисні поради
Ведіть активний спосіб життя. Якщо ваш графік буде щільним, а всі справи розписані наперед, часу на прояв слабкості не залишатиметься.