Пластикові картки перестали бути рідкістю, для перекладу з однієї карти на іншу навіть не завжди треба особисто звертатися в банківське відділення. Наприклад, клієнти «Ощадбанку» можуть зробити переказ через банкомат або термінал самообслуговування. А ще зручніше переводити гроші не виходячи з дому — через онлайн-сервіс. Зрозуміло, якщо така послуга підключена до карткового рахунку і в її меню є така опція.
Вам знадобиться
Вказати банківські реквізити одержувача.
Інструкція
- Дізнайтеся точні банківські реквізити одержувача. Для переказів усередині одного банку часто буває достатньо знати лише номер картки та ПІБ одержувача. При переказі грошей через онлайн-сервіси в більшості випадків при введенні лише одного реквізиту банку-одержувача — наприклад, БИК — інші прописуються у формі автоматично. Проте, на всякий випадок, краще точно дізнатися весь список:
— БИК, ІПН і повне найменування філії банку-одержувача;
- Номер кореспондентського рахунку (к / с) банку-одержувача;
- Розрахунковий рахунок одержувача;
- Повні ПІБ одержувача та номер картки.
- Візьміть свою пластикову карту і паспорт або інший засвідчує вашу особу документ і відвідайте особисто філія вашого банку. Повідомте операціоністу про свій намір перевести гроші з одного карткового рахунку на інший і передайте йому реквізити картки одержувача. Можливо, вам доведеться написати відповідну заяву.
- Переведіть гроші через банкомат або термінал самообслуговування, якщо ваш банк надає таку можливість — уточнити це можна на інтернет-сторінці банку та за телефонами гарячої лінії. Щоб зробити переклад, вставте карту, з якою ви маєте намір перевести гроші, в банкомат і введіть PIN-код. В меню банкомата виберіть відповідний розділ. Наприклад, в банкоматах і терміналах «Ощадбанку» цей розділ так і називається: «Переказ коштів». Далі, слідуючи підказкам системи, введіть реквізити картки одержувача.
- Скористайтеся інтернет-банкінгом. Часто ця послуга підключається до рахунків пластикових карт за замовчуванням, в інших випадках для її підключення треба буде звернутися в банк із заявою. Всю необхідну для роботи з онлайн-сервісом інформацію — логін, пароль і т.п. — Вам повинні будуть надати співробітники вашого банку. Керівництво користувача, як правило, також можна отримати в банківському відділенні або знайти на офіційному сайті банку.
- Подивіться, як приклад, що потрібно зробити для переказу грошей з карти на карту в системі «Сбербанк-Онлайн»
Отримайте логін (код користувача) і паролі в банкоматі або терміналі самообслуговування. Для цього вставте свою карту в банкомат / термінал, введіть PIN-код і виберіть в головному меню розділ «інтернет-обслуговування» — вся потрібна інформація буде роздрукована на двох чеках.
- Введіть ім’я користувача та пароль (можна використовувати один з одноразових) в форму на сторінці входу в систему https://esk.sbrf.ru/ ( https://esk.sbrf.ru/ ) і натисніть на кнопку «Далі».
- Щоб перевести гроші на свою власну або на чужу картку «Ощадбанку», клацніть в головному меню за посиланням «Перевести на карту» і вкажіть, з якою карти слід списати гроші. Якщо ви переводите гроші на свою карту — виберіть її в списку, що випадає. Якщо на чужу — поставте маркер в рядку «Ввести нові реквізити операції» і вкажіть номер картки одержувача. Щоб перевести гроші на карту іншого банку, виберіть у меню опцію «Перевести на рахунок» і вкажіть всі необхідні платіжні реквізити в формі, що з’явилася. Підтвердіть переклад одноразовим паролем.
- Створіть шаблон для виробленого платежу, якщо ви плануєте перекладати гроші на цю картку і в майбутньому — тоді вам не доведеться заново вводити платіжні реквізити. Якщо ви користуєтеся послугою «Мобільний банк», ви можете зробити шаблони і для переказу грошей через цей мобільний сервіс. Як користуватися шаблонами з мобільного телефону, читайте в Керівництві з використання «Мобільного банку»