Для того щоб перевести працівника, трудящого за сумісництвом, на постійне місце роботи, необхідно оформити звільнення і з основного місця роботи, і з сумісництва. Потім прийняти співробітника на посаду за загальними обставинами відповідно до трудового законодавства як на основне місце роботи.
Вам знадобиться
- Документи працівника;
- Документи підприємств;
- Печатка організації;
- Трудовий Кодекс РФ;
- Бланки відповідних документів;
- Ручка.
Інструкція
- Працівнику, якого необхідно перевести з сумісництва на постійне місце роботи, при зовнішньому сумісництві слід написати заяву про звільнення з посади, що є поєднанням. Керівнику підприємства потрібно видати наказ про звільнення з даної посади. Документу присвоюється дата і номер. Завірте наказ печаткою організації та підписом директора компанії.
- У трудовій книжці працівника робиться запис за основним місцем роботи. У відомостях про роботу напишіть, що трудовий договір за сумісництвом розривається, вкажіть посилання на Трудовий Кодекс РФ. Підставою записи служить наказ про звільнення, який працівник повинен представити в кадрову службу за основним місцем роботи. Впишіть номер і дату цього документа. Завірте запис печаткою фірми і підписом особи, відповідальної за ведення обліку трудових книжок.
- Тепер співробітник пише заяву про звільнення з посади, що є основним місцем роботи. Директор підприємства видає наказ про звільнення і направляє його в кадрову службу, яка закриває особову картку працівника і вносить відповідний запис до трудової книжки фахівця. Завірте запис печаткою організації, ознайомте працівника із записом про звільнення під розпис.
- Роботодавець приймає даного фахівця на загальних підставах. Працівник пише заяву про прийом на роботу, керівник підприємства видає наказ. Укладіть зі співробітником трудовий договір, вкажіть у ньому, що дана робота є для нього основною, заведіть на працівника особисту картку, внесіть відповідний запис у його трудову книжку.
- При внутрішньому сумісництві працівника перевести не складе труднощів. Співробітника необхідно звільнити спочатку з посади за сумісництвом, внести запис у трудову книжку, видати грошові кошти під розрахунок. Потім фахівець звільняється з основною посадою, роботодавець вносить відповідний запис до трудової книжки, закриває особову картку.
- Працівник, звільнений з основного місця роботи і з посади за сумісництвом, приймається на роботу. З ним укладається трудовий договір, вноситься запис у трудову книжку на підставі наказу про прийом на роботу, заводиться особиста картка як на знову прийнятого співробітника.