Ви придбали для дому телефон Siemens, але ось невдача: вам потрібен тональний режим набору номера (наприклад, для дій за підказками автоінформатора про послуги), але керівництво написана настільки сукняним мовою, що вам доводиться тільки знизувати плечима. Що ж робити?
Інструкція
- Зверніть увагу: імпульсний набір використовується в настройках будь-якого телефону за умовчанням. Відрізнити від тонального його можна по характерним клацанням в трубці при наборі номера. Існує універсальний спосіб переходу в тональний режим, однак він спрацьовує далеко не у всіх моделях і марках телефонів. Спробуйте ним скористатися — натисніть «зірочку».
- Телефони Siemens Gigaset зазвичай відгукуються на такі дії:
- Натисніть клавішу виклику абонента;
- Викличте функцію переходу в тональний режим, набравши «10″;
- В меню натисніть «1″. - Однак існує й безліч нюансів при переході в тональний режим на різних моделях. Так радіотелефон Siemens Gigaset А100 вірний класиці жанру і автоматично перейде на новий режим набору номера при натисненні «зірочки» (за умови, що ви будете її утримувати протягом 1-2 секунд).
- Якщо ви власник телефону моделей Siemens Gigaset 900-3000, вам доведеться послідовно натискати такі клавіші (кілька варіантів переходу в тональний режим):
- «Виклик» і «зірочка»;
- «Виклик», «зірочка», «виклик». - Якщо ви щасливий володар моделі Siemens Gigaset 4000, то вам доведеться здійснювати перехід у тональний режим набору номера наступним чином:
- Наберіть номер «10-30-60″ і чекайте відповіді системи;
- Після відповіді системи зайдіть в меню радіотелефону;
- Перегорніть його, аж до опції TEMP / TONE (або просто TONE);
- Підтвердіть свій вибір, натиснувши клавішу «ОК». - Майже всі моделі радіотелефонів захищені від несанкціонованого доступу PIN-кодом, який система при переході з імпульсного режиму набору номера в тональний обов’язково запросить. За замовчуванням PIN-код — 0000, але краще його замінити більш складною комбінацією цифр.