Дуже популярні серед бізнесменів участі у всіляких тендерах. Тендер є обов’язковою умовою при державному замовленні. Він означає можливість замовника ознайомитися з умовами співпраці, поданих виконавцями, не присвячуючи їх у пропозиції один одного.
Вам знадобиться
- Конкурсна заявка;
- Пакет документів про діяльність фірми.
Інструкція
- При підготовки документів до тендера найголовніше — грамотно скласти конкурсну заявку. У ній мають бути враховані вимоги конкурсної документації, які стосуються якості та технічних характеристик закуповуваних робіт. Конкурсна документація складається відповідно до «Закону про державні закупівлі» і «Правил здійснення державних закупівель».
- Подається вона у письмовій формі в запечатаному конверті або у вигляді електронного документа. На конверті потрібно вказати назву конкурсу (лота), на який подають заявку. У конкурсній заявці повинна відображатися назва фірми, відомості про її організаційно-правовій формі, реквізити, контактні телефони.
- Крім того, до заявки додається:
- Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб (оригінал або нотаріально завірена копія); вона повинна бути зроблена не раніше 6 місяців від дати оголошення тендера;- Копії установчих документів;
- Пропозиції про якість робіт і умови виконання контракту;
- Документи, що підтверджують кваліфікацію заявленого учасника.
- Після подачі всіх заявок конкурсна комісія робить їх оцінку і вибирає найбільш оптимальну пропозицію. На розгляд заявок відводиться 10 днів з моменту підписання відповідного протоколу. У разі розгляду замовлення на суму понад 50 мільйонів рублів термін може затягнутися до 30 днів.
- При виборі виконавця комісія враховує ціну пропонованого контракту, кваліфікацію учасника конкурсу, гарантії якості, терміни виконання замовлення, наявність технологічного обладнання, виробничих потужностей, трудових, фінансових ресурсів. Використання інших критеріїв оцінки заявок в тендері не допускається.
- Переможцем конкурсу визнається учасник, який запропонував найкращі умови виконання контракту.