У деяких моделях вимикачів передбачена неонова підсвітка від виробника. Такі вимикачі підключаються згідно певною схемою, при якій вона світиться при вимкненому положенні, тобто при розриві контактів. Її використання дозволяє не шукати вимикач в темному приміщенні на дотик, а відразу побачити його місцезнаходження. Додатково горить підсвічування також вказує на те, що світло в приміщенні виключений, що дуже зручно, наприклад, якщо потрібно спуститися в підвал.
Інструкція
-
Виробляючи будь-які роботи з електрикою, потрібно дотримуватися техніки безпеки і слідувати точної схемою підключення. Якщо цього не зробити, то електричні роботи можуть нашкодити вашому житті і здоров’ю. Краще якщо всі види підключень і з’єднань буде виробляти професійний електрик.
-
Підключити вимикач з підсвіткою можна безпосередньо від електрощита або від будь найближчій розподільної коробки.
-
Вимкніть електроживлення на щитку. Переконайтеся, що його дійсно нема. Перевіряти це потрібно, доторкаючись до кожного проводу індикаторним приладом або викруткою (краще з гумовою ручкою).
-
Підключіть один з проводів підсвічування до загальної клеми вимикача, а інший — до залишилася клеми. Підсвічування буде працювати при вимкненому вимикачі.
-
Сам вимикач приєднаєте до електроживлення відповідно до звичайної схемою підключення, тобто, зачепивши фазні дроти до клем вимикача.
-
Якщо ви ставите енергозберігаючі лампи, то при їх включенні підсвічування буде блимати, так як вона призначена тільки для роботи з лампами розжарювання.
-
Запросіть електрика для перевірки правильності підключення і відповідності всім нормам і вимогам виконаних робіт.